Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Позика на картку

Онлайн-позики в Україні активно стали набирати популярність до 2010-2012. Скористатися такою послугою ви можете у нас – в МФО Forzacredit.

Чому онлайн-займ в МФО краще, ніж кредит в банку?

Онлайн-займ краще, ніж споживчий банківський кредит, тому що:

 • видається набагато швидше (в банку в кращому випадку ви отримаєте гроші в той же день, коли подасте заявку, а швидше за все – як мінімум на наступний);
 • видається набагато простіше: клієнтом банку може стати далеко не кожен – вимог і обмежень багато;
 • видається цілодобово (так, ми працюємо 24/7), тоді як в банк доведеться звертатися тільки в робочий час і тільки в робочі дні (а якщо ви працюєте – зробити це може бути складно);
 • гроші переводяться на карту будь-якого українського банку;
 • вся процедура оформлення проходить онлайн, без особистої присутності (тоді як в банк вам обов’язково доведеться йти);
 • його можна взяти, навіть якщо ви офіційно не працевлаштовані, або якщо ви пенсіонер, або студент;
 • видаються на невеликий термін – його можна швидко і легко закрити, і не переживати місяцями через висить кредиту (оскільки банки видають їх мінімум на 3-6 місяців і більше).

… і в яких ситуаціях вони найбільше виручають?

Головні плюси онлайн-позик в МФО – це швидкість видачі, оформлення без особистої присутності і цілодобовий режим роботи. Тому ця послуга особливо корисна в ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, і немає часу чекати до завтра, до понеділка, або навіть зайві кілька годин.

Наприклад:

 • у продажу з’явилися квитки на потрібний рейс на потрібну дату, і треба терміново забронювати місце;
 • лопнула підошва на зимовому черевику, а за прогнозом обіцяють ще тиждень морозів, і треба терміново купувати нове взуття (або лагодити стару);
 • зламався смартфон;
 • розболівся зуб, і немає сил чекати чергу в державну стоматологію;
 • затримали зарплату, і не вистачає грошей на похід за продуктами;
 • сьогодні треба терміново внести платіж по іншому кредиту, але ваші плани порушилися (наприклад, зарплату затримали), і грошей на це немає.

Важливе уточнення: за онлайн-позиками варто звертатися і тим, у кого є вільні гроші, але немає можливості ними скористатися. Наприклад – вони можуть лежати на депозиті, або ви могли зайняти їх родичу, або вони зберігаються вдома, і немає часу / можливості їхати за ними.

Хто може отримати: вимоги до клієнтів

Нашим клієнтом може стати будь-який громадянин України віком 18-70 років.

Ви можете працювати неофіційно, або отримувати дохід будь-яким способом (аліменти, пасивний дохід, допомога родичів). Джерело доходу підтверджувати не потрібно – ми не вимагаємо довідку про доходи. Також ми видаємо позики і пенсіонерам, і студентам, і людям з поганою кредитною історією.

Відмовити за заявкою ми можемо, якщо ви спробуєте взяти онлайн-займ на чужі дані або на чужу карту, або у вас вже є відкритий кредит в будь-який інший компанії (банк або МФО) з простроченням.

Що потрібно для отримання грошей?

Вам обов’язково знадобляться:

 • Українські паспорт (хоч паперовий, хоч нова ID-карта) та ІПН, оригінали.
 • Камера, на яку можна зробити чітке якісне фото. Підійде і камера смартфона.
 • Карта для отримання грошей.

Важливі умови з приводу банківської карти:

 1. Який банк її видав – не важливо, але краще, якщо це буде один з основних банків нашої країни (наприклад, Приватбанк – тоді і гроші дійдуть максимально швидко, і додаткової комісії за перекази між картками різних банків не буде ).
 2. Карта повинна бути оформлена тільки на ваше ім’я.
 3. На рахунку у неї повинно бути не менше 1 грн (невелику суму до 1 грн заморозять на кілька годин при прив’язці карти до аккаунту).
 4. З карти повинні бути дозволені онлайн-платежі (щоб можна було її прив’язати).
 5. На карту повинні бути дозволені перекази грошей від інших людей.

Скільки грошей і на яких умовах можна отримати?

При першому зверненні ми можемо видати від 1 до 4 тисяч грн під пільговий відсоток (0.01% на добу). Якщо ви вчасно погасите позику, і зверніться до нас повторно – максимальна сума буде збільшуватися з кожним черговим разом. Максимум, що ми можемо видати – до 15 тисяч грн.

Погасити займ можна або з карти, або через термінал, або в касі банку. Реквізити можна знайти в особистому кабінеті на сайті (або зверніться до відділення Укрсиббанку, і він підкаже).

Якщо є можливість – ви можете повертати позику частково або достроково. Це навіть вигідніше, оскільки відсотки ми нараховуємо тільки на реальний термін користування та на реальну суму.

І навпаки: ви можете продовжити термін дії договору, якщо зрозумієте, що не встигаєте повернути гроші вчасно. Для цього треба зателефонувати менеджеру і запросити пролонгацію (але тільки до того, як настане прострочення).

Як отримати: від реєстрації до SMS про переведення на вашу карту

Вся процедура займе не більше 1 години, якщо ви звертаєтеся до нас в перший раз. Якщо ви вже є нашим клієнтом (хоча б 1 раз брали у нас займ) – оформлення нової заявки забирає в середньому до 30 хвилин.

Як це виглядає:

 1. Створюємо особистий кабінет. Для реєстрації аккаунта знадобиться тільки ваш телефон.
 2. Входимо в профіль і заповнюємо в ньому невелику анкету. Інформацію про доходи вказуємо, але підтверджувати її не потрібно.
 3. Прикріплюємо фотографії документів.
 4. Прив’язуємо карту до аккаунту.
 5. Створюємо і відправляємо на розгляд заявку. Важливо: ми рекомендуємо вибирати термін повернення з невеликим запасом.
 6. Отримуємо рішення в SMS і по email.
 7. Якщо заявку схвалили – в email відразу прийде і кредитний договір (в електронному вигляді). Ознайомтеся з ним і «підпишіть»: відправте SMS-код.

Після відправки коду в особистому кабінеті повинна з’явитися інформація про те, що кредит узятий, і відобразитися його сума і дата погашення. А гроші – повинні прийти в найближчі кілька хвилин на прив’язану картку.