Розкриття інформації

Коли потрібні послуги компанії ТОВ “ФК” Форза “?

Всі стикаються з фінансовими труднощами і непередбаченими ситуаціями. Як правило, в таких випадках ми звертаємося за допомогою до рідних, друзів, колег, що саме по собі ставить нас в незручне становище. Часто на фінансовому фундаменті псуються стосунки. Буває, ми змушені йти в ломбард, але зв’язуватися з запорукою і передачею в чужі руки дорогих нам речей – не найкращий вихід. Якщо ж наважуємося взяти кредит в банку, ми зустрічаємо інші проблеми: збір пакету документів, стомлююче очікування рішення від банку і багато інших складності.

Клієнт визначає сам, скільки він хоче взяти в борг, на скільки днів; ми розраховуємо відсотки і повну суму негайно і показуємо цю суму клієнтові. Після прийняття позитивного рішення за заявкою ми можемо надати кредит протягом незначної кількості часу. Погашення кредиту також проходить швидко і безперешкодно для клієнта.

Повне найменування
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ФОРЗА»

Ідентифікаційний код
41762679

Відомості про державну реєстрацію особи, яка надає фінансові послуги
Дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, що надає фінансові послуги: 28.11.2017 року, №10711020000039557

Місцезнаходження
03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, літера А, приміщення А6-03
(код території за КОАТУУ 8038900000)

Відомості щодо включення фінансової установи до відповідного державного реєстру фінансових установ
Зареєстрована як фінансова установа відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг № 448 від 27.03.2021 р. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК №В0000198 від 23.03.2021 року.

Перелік фінансових послуг із зазначенням назв ліцензій на провадження діяльності
Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту – безстрокова Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (Розпорядження Нацкомфінпослуг від 13.04.2018 № 559)

Надання послуг з факторингу – безстрокова Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання послуг з факторингу (Розпорядження Нацкомфінпослуг від 13.04.2018 № 559)
https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewLic/30000001010991

Режим робочого часу
З понеділка по п’ятницю з 9.30 до 18.30 год.
Час перерви: з 13.00 год. до 14.00 год.
Вихідні дні: субота та неділя.
Надання послуг через Вебсайт Товариства та контакт-центр – цілодобово без перерви і вихідних.

Веб-сайти Товариства
https://forzacredit.com.ua
https://kf.ua

Торговельні марки Товариства

Forza
Свідоцтво на знак для товарів і послуг № 245861 від 10.08.2018 р
KF
Заява про реєстрацію знака для товарів і послуг в Україні m202128526 від 30.11.2021 р.

Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою)

 • Кредор Лімітед (Credor Limited) – власник частки статутного капіталу у розмірі 90 % статутного капіталу
 • Дзюба Людмила Іванівна – власник частки статутного капіталу у розмірі 10 %
 • Кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Бойко Олександр Денисович

Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи
Наглядова рада:

 • Член Наглядової ради Дзюба Людмила Іванівна
 • Член Наглядової ради Бойко Тарас Григорович
 • Член Наглядової ради Бойко Денис Григорович

Виконавчий орган:
Генеральний Директор Романенко Михайло Едуардович

Відомості про відокремлені підрозділи
Відокремлені підрозділи відсутні

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації
Не перебуває у процесі провадження у справі про банкрутство, санації

Рішення про ліквідацію
Не перебуває в процесі припинення (ліквідації)

Механізм захисту прав споживачів фінансових послуг
Компанія ТОВ «ФК «ФОРЗА» приділяє велику увагу розгляду скарг своїх клієнтів. Механізм захисту фінансовою установою прав споживачів полягає у дотриманні фінансовою компанією при здійсненні діяльності з надання фінансових послуг принципів захисту прав споживачів, визначених ст. 3-1 ЗУ “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та здійснення діяльності у відповідності до вимог законодавства.

У випадку наявності скарг на дії ТОВ «ФК «ФОРЗА» або її працівників, Ви можете надіслати відповідне звернення:

 • до ТОВ «ФК «ФОРЗА»:
  на адресу: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, літера А, приміщення А6-03;
  за телефоном: 0 800 30 07 70;
  на електронну пошту: [email protected] і воно буде уважно розглянуте відділом по роботі зі зверненнями громадян.
  Термін розгляду звернення – не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його подовження, якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока п’яти днів;
 • до Національного банку України:
  адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ-8, 01601
  адреса для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ-8, 01601
  телефон: 0 800 505 240
  електронна пошта: [email protected]
  веб-сайт: bank.gov.ua
  Термін розгляду звернення Національним банком – не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його продовження, якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока п’яти днів;
 • до суду:
  Клієнт звертається до судових органів у порядку, визначеному законодавством України.
  Крім того Споживач має право звернутись за захистом своїх прав до НБУ за наступним посиланням https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection

Інформація про орган, що здійснює державне регулювання на ринку фінансових послуг
Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, а також органу з питань захисту прав споживачів:
Національний банк України
Адреса: 01001, Київ-1, вул. Інститутська, 9
Телефон довідкової служби: 0 800 505 240
E-mail: [email protected]
Сайт: bank.gov.ua

Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 30.12.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 01.11.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 06.10.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 16.08.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 23.06.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 11.05.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 01.04.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 02.03.2021 Внутрішні правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 15.02.2021


Структура сайту і процес обробки персональних даних побудований з багаторівневим захистом.

 • Сайт оснащений SSL-сертифікатом – використовує зашифроване з’єднання між веб-сервером (сайтом) і веб-клієнтом (браузером) за допомогою протоколу HTTPS для шифрування даних, що передаються. Відповідно до політики безпеки, надання персональних даних відповідає вимогам сучасних правил інформаційної безпеки. Таким чином шифрування всіх особистих і платежів забезпечує захист від перехоплення третіми особами.
 • Високий рівень захисту фінансових операцій надається міжнародною платіжною системою ХPay, яка убезпечить дані клієнта. Надійність підтверджується міжнародними сертифікатами безпеки PCI DSS compliant, і софт системами безпечних фінансових операцій, таких як: AntiFraud System, 3D secure, Low-charge back, GeoTrust
 • Внутрішній софт розроблений для додаткового контролю та верифікації даних. Дана система перевіряє дані клієнта на достовірність і реальність за багатьма баз даних, серед яких і перевірка по загублених паспортах і перевірка іменних банківських карт відповідно до даних анкети, відповідність телефону клієнта з фінансовим телефоном і можливість його заміни. У разі підозри у використанні незаконно заволодівшими персональними даними, проводиться додаткова перевірка службою безпеки і повідомляється інцидент в правоохоронні органи.

Таким чином, всі персональні дані клієнтів є повністю захищеними і конфіденційними. ТОВ “ФК “Форза” відповідальні за захист персональних даних, отриманих від клієнта, відповідно до внутрішніх документів і чинним законодавством України.

ТОВ “ФК” Форза” включено до Державного реєстру фінансових установ Свидетельство про реєстрацію фінансової установи ФК № В0000198 від 23.03.2021, Ліцензія Нацкомфінпослуг, Розпорядження від 13.04.2018 № 559.

Процентна ставка

На Forzacredit стандартна відсоткова ставка по кредиту становить 1,99% в день або 726,35% в рік. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: при оформленні позики на суму 1000 грн терміном на 65 днів * плата за кредит становитиме 1293,5 грн.
Під 0,01% мається на увазі денна ставка за користування першим кредитом в пільговому періоді, який складе 15 днів.

Прострочка

У разі невиконання клієнтом зобов’язань перед фінансовою компанією і порушення термінів оплати кредиту відсоткова ставка буде збільшена до 2,5% за кожен день прострочення.

Наслідки невиплати

Якщо клієнт навмисне ухиляється від виплати кредиту, компанія має право передати інформацію по даній заборгованості в бюро кредитних історій, а також діяти в порядку, передбаченому чинним законодавством України. Подібні ситуації негативно вплинуть на кредитний рейтинг позичальника і на його подальші спроби взяти кредит в інших фінансових установах.

Сумма кредита
500
Срок кредита
5 дней
0.6
Стоимость в день