Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Гроші до зарплати

Сума кредиту: грн

Строк позики: днів

Вартість в день: грн

Де можна швидко взяти гроші до зарплати?

Якщо ваш бюджет розпланований від зарплати і до зарплати, в разі її затримки можна зіткнутися з фінансовими проблемами. Для таких ситуацій корисно мати контакти організацій, які дозволяють швидко отримати кредит на невелику суму і на короткий термін.

Кому і в якій ситуації можуть стати в нагоді гроші до зарплати?

Термінова потреба в грошах теоретично може виникнути у всіх без винятку - навіть у людей з зарплатою набагато вище середньої. Наприклад - якщо:

  • зарплату затримають, а ви вже запланували на цей день якісь витрати;
  • ви опинитеся в іншому місті без достатньої кількості готівки;
  • ви побачите якесь вигідну пропозицію (знижку, акцію), на яке не вистачить вільних грошей.

Що стосується цілей, на які беруться кредити до зарплати - це можуть бути будь-які витрати, для яких гроші потрібні терміново. Медична допомога, замовлення з'явилися в продажу квитків, ремонт поламаної техніки, купівля продуктів у разі затримки зарплати - ось одні з найбільш частих причин.

Де найпростіше швидко взяти кредит до зарплати?

Якщо на першому місці для вас терміновість і простота оформлення - то в МФО Форза Кредит. Банки видають кредити порівняно повільно - навіть мінімальну суму можна оформляти кілька робочих днів. І зробити це можливо тільки в робочий час, і довідку про доходи надавати доведеться.

У МФО таких проблем немає: вся процедура проходить онлайн, займе не більше 1 години, а гроші ви отримаєте на свою карту.

Як отримати гроші до зарплати онлайн?

У Forza Credit отримати гроші до зарплати можна тільки в онлайн-режимі, через сайт. Для цього потрібно зареєструвати аккаунт на свій мобільний номер, заповнити невелику анкету про себе з контактними даними, і подати заявку з потрібною сумою і терміном погашення. Після цього доведеться почекати до 7 хвилин, поки вашу заявку розглянуть.

Відповідь по ній прийде в СМС і на email. У разі підбадьорення ви отримаєте переклад на свою банківську карту протягом декількох хвилин. Для всієї процедури не знадобиться нікуди ходити - потрібен тільки Інтернет.

На яких умовах видають гроші до зарплати на карту?

З документів потрібні ІПН і паспорт України. Обмеження за віком мінімальні - взяти гроші до зарплати можна з 18 до 65 років.

Обмежень по матеріальному статусу немає: довідку про доходи не вимагають, кредитна історія може бути чистою або поганий. Також клієнт може бути пенсіонером, студентом або офіційно безробітним - це не є приводом для відмови.

Для самої процедури оформлення вам знадобляться мобільний номер, карта будь-якого українського банку з балансом не менш 1 грн, і електронна пошта.