Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Скільки грошей потрібно на утримання однієї дитини?

22.08.2019

Багато молодих людей вважають, що виховання і утримання дітей вимагає величезних фінансових і моральних витрат. Одні не хочуть заводити дітей через переконання, що діти – це дорого. Інші бояться відповідальності, треті – не хочуть розлучатися зі своєю свободою. Чи справді так все серйозно? Так, виховання дітей – справа досить відповідальна, а їх поява потребує як збільшення доходів в сім'ї, так і наявності бюджету в принципі.

На який бюджет розраховувати, щоб поставити чадо на ноги?

Список глобальних витрат на дитину

Витрати на дитину можна умовно розділити на 2 категорії: цільові і нецільові. До цільових відносять:

- пологи (договірні пологи «під ключ» обійдуться приблизно у 500-1500 у.о. в залежності від умов і міста проживання);

- послуги няні, вихователя (за потреби – від 50 грн за годину);

- освіта середня (безкоштовно або від 50 000, якщо навчання проходить у приватній школі);

- освіта вища (безкоштовно або від 30 000 грн);

- житло (покупка квартири дитині – від 10 000 грн за кв. метр);

- весільний фонд (від 10 000 грн);

- спадковий фонд (за бажанням – різні суми).

До нецільових відносяться щоденні витрати (харчування, догляд, розваги, повсякденні покупки).

Витрати на дитину шкільного віку на рік

Вище ми привели категорії витрат на дитину в цілому, з дуже орієнтовними цінниками. Давайте порахуємо, скільки грошей може піти за 1 рік на утримання однієї дитини шкільного віку?

Витрати будуть приблизно такими:

- харчування школяра (сюди можна включити плату за шкільне харчування: від 500 грн на місяць, від 4 500 грн на рік);

- страховка (за бажанням, ціни варіюються від 8 до 20 000 грн в рік);

- навчання в школі (якщо школа державна – то щомісячні витрати можуть варіюватися від 200 до 1 000 грн в залежності від шкільної програми і індивідуальних потреб класу). Разом: від 1 800 грн на рік за навчання в звичайній школі.

- розвиваючі гуртки. У середньому 2 приватних гуртка в столиці при школі – наприклад, міні-футбол і басейн – обійдуться від 1600 грн на місяць. Є і безкоштовні гуртки для учнів, але як правило бажаючих досить багато, а час проведення не зовсім зручний для працюючих батьків (після уроків – з 14:00).

- шкільний інвентар. Зазвичай батьки закуповують все необхідне приладдя на початку шкільного сезону (канцелярію, шкільні речі). Ціни на цю статтю бюджету стартують від 3 000 грн, без урахування підготовки робочої зони в дитячій кімнаті (це потрібно в першу чергу для першокласників).

- шкільний одяг, взуття. Якщо у вас дитина ходить ще в початкову школу, мінімальні витрати на форму, взуття (холодну і теплу пору року), повсякденний одяг (набір футболок, джинси, кофти, штани, светри і т. п.), верхній одяг (як правило купується один раз на два сезони), нижню білизну, шкарпетки, колготки на рік складуть – приблизно 7300 грн.

- іграшки, гаджети. У цій категорії не так все однозначно, оскільки одні батьки суворо забороняють своїм нащадкам користуватися гаджетами, інші дозволяють з певного віку, ще одні встановлюють чіткі тимчасові обмеження користування. Так, з метою дзвінків і контролю за дітьми дуже зручні дитячі смарт-годинники. За їх допомогою батьки завжди будуть повідомлені про місцезнаходження своєї дитини, зможуть отримувати і здійснювати дзвінки за аналогією зі звичайним мобільним телефоном. В інтернет-магазинах можна придбати розумні годинник від 500 грн. Також для розваги дітині можна купити планшет. Середня ціна варіюється від 1 000 грн.

А якщо в певний момент грошей у вас не вистачатиме, можете позичити їх у надійної фінансової організації. Оформити кредит онлайн швидко і вигідно можна на Форзакредит.

- подорожі, відпочинок дитячі табори. Якщо вашій дитині вже виповнилося 7-8 років і ви хочете її привчати до самостійності, або вам банально нікуди дівати чадо на час канікул, - можете розглянути варіант літнього табору. Дитячі табори бувають розвиваючі, оздоровчі, для проживання з батьками або комплексного призначення. Вартість путівок на 14 днів починається від 7000 грн, куди входить проживання, навчальні або оздоровлюючі програми.

- фінансова подушка безпеки. Безліч фінансових установ, а також страхових компаній країни пропонують накопичувальні депозити або можливість формувати грошовий фонд для дітей самостійно. Відкладаючи щомісяця певний % від зарплати на цю мету, ви за рік можете зібрати чималу суму. 15 000 грн на рік – середня сума, яку може відкладати кожен громадянина на своїх дітей.

Де взяти гроші терміново?

А що робити, якщо в певний момент коштів не вистачає на необхідні речі? Не варто гукати родичів або друзів на допомогу. Є простіший спосіб отримати гроші відразу на картку. Онлайн позика від Forza Credit – оптимальний спосіб знайти кошти, коли вони потрібні, без довідки про доходи, застави і поручителів. Витратьте всього 15 хвилин на реєстрацію та декілька хвилин на розгляд заявки – і гроші моментально будуть зараховані на вашу банківську картку!

 

 

Назад