Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Де в Україні оформити вигідний кредит онлайн?

05.07.2019

Часто життєві обставини складаються так, що грошей у певний момент бракує навіть на необхідні речі. Фінансові проблеми можуть виникнути незалежно від вашої волі (через звільнення з роботи, переїзд, розлучення, зміну діяльності тощо), а можуть бути викликані банальною відсутністю фінансової грамотності.

Де ж шукати грошей, коли вони потрібні терміново? Все залежить від глобальності вашої проблеми і розміру витрат. Зрозуміло, у кожної людини він свій. Комусь необхідна солідна сума, а комусь достатньо взяти онлайн кредит на картку на невелику суму в небанківській організації. Тому в кожній ситуації шляхи вирішення будуть різними.

Якщо вам потрібна позика на відкриття своєї справи, на навчання, придбання нерухомості чи автомобіля – розгляньте банківські кредитні програми.

Якщо ж необхідно прожити до зарплати, вигідніше і менш проблематично оформити швидку позику в МФО (мікрофінансовій організації). Який кредит підійде саме вам і де його оформити?

Банківські кредити в Україні

За даними Deltabank, середній розмір річної процентної ставки за споживчими кредитами в банку складає 64,28%, номінальної ставки – 14,26% на рік, а одноразової комісії – 2,75%. Багато фінансових установ стягують також щомісячний платіж у середньому розмірі 2,81% на рік. Від клієнтів як правило вимагають:

- наявність довідки про доходи (при запиті суми до 50 000 грн довідка найчастіше не потрібна, але важлива позитивна кредитна історія і досвід взаємодії клієнта з обраним банком);

- мінімальний вік позичальника - 21-25 років;

- трудовий стаж з останнього місця роботи від 3-х до 6-ти місяців;

- офіційне працевлаштування (для суми кредиту від 20-50 тис. грн);

- плата за відкриття кредитної лінії (у разі оформлення кредитної картки);

- у певних випадках – внесення авансу від суми кредиту (наприклад, при оформленні іпотеки).

Онлайн-кредит – зручне рішення, коли гроші потрібні на короткий період

Коли немає потреби брати гроші в кредит на придбання дорогих речей, найкраще оформити кредит онлайн на картку. Це швидкий і комфортний спосіб отримати бажану суму за короткий проміжок часу (рішення за заявками здебільшого приймається до 30 хвилин).

Позики онлайн не відрізняються великими сумами і строками. Зазвичай у МФО видають до 20 000 грн на строк до місяця під порівняно високі проценти. Але дороговизна таких кредитів обґрунтована: жоден банк не видасть вам гроші на 30 днів, без підтвердження вашої платоспроможності. Занадто багато ризиків і занадто багато збитків. МФО працюють за іншою схемою. Процентні ставки за швидкими кредитами вказуються не за рік, а за день, і як правило складають 1-2%. При цьому жодних додаткових комісій не стягується.

Так, на сайті компанії Forza Сredit перший кредит клієнтам обходиться всього під 0,01% на день від суми (на строк до 5-ти днів). Кредит видається на банківську картку онлайн без комісій. Усе, що вам знадобиться для оформлення: паспорт громадянина України та ІПН, мобільний телефон та актуальна картка для зарахування коштів.

Назад