Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Чи можливо отримати кредит без «білої» зарплати?

19.06.2019

Ви все ще вважаєте, що кредит онлайн без довідки про доходи неможливий? Але що таке довідка про доходи? Це всього лише формальність, папірець про те, що ваші доходи задекларовані і ви не ховаєте їх від держави. Проте всім відомо, як відбувається на практиці. Більшість громадян працюють без цього документа і отримують непогані доходи. Зовсім не означає, що вони не платять податки. Одні працюють самі на себе як ФОП, інші укладають договори з роботодавцями на частково «білих» умовах.

Якщо банки часто-густо відмовляють у видачі позик особам без довідки про доходи, то у мікрофінансових організаціях (МФО) цей документ не грає ключову роль в ухваленні рішення за позикою.

У ситуаціях, коли терміново потрібні кошти, але немає офіційних доходів, розгляньте отримання швидкої позики в МФО або споживчих кредитів у декотрих банках.

У банках

Кредит онлайн на карту або готівкою у відділеннях без підтвердження платоспроможності можна спробувати отримати в наступних фінансових установах (здебільшого схвалюють невеликі суми):

- до 100 000 грн при стажі роботи від 3-х місяців, із офіційним працевлаштуванням (може вистачити виписки з бухгалтерії та контактів роботодавця) і щомісячною комісією до 4,45% – в Альфа Банку.

- кредит до 50 000 грн із комісією 2,99% на місяць, річною ставкою 0,01%, строком лише на 24 і 36 місяців – в ПУМБ.

- взяти кредит онлайн до 100 000 грн з комісією 10 грн за кожну 1000 грн на тиждень можна в Ідеал Банку. Строк кредиту від року до п'яти років.

- до 25 000 грн – в «Банку Кредит Дніпро» (комісія за кредит у 10 000 грн складе 251 грн на місяць, 6 місяців – 3 000 грн).

- онлайн позика до 5 000 грн, періодом кредитування – до 12 місяців, комісією 2,8% – в Mega Bank.

- кредит на товари на картку «Універсальна» без комісій і «Миттєва розстрочка» із комісією 2,9% від суми покупки при щомісячному списанні платежу – у «ПриватБанку». Сума кредитного ліміту –  індивідуальна в кожному випадку, в залежності від періоду співпраці, умов торгового партнера, наявності прострочень по позиках тощо.

Щоб підвищити свої шанси на видачу кредиту в банку, потрібно як мінімум: бути клієнтом цього закладу, взяти і повернути у строк кілька невеликих позик онлайн, мати позитивну кредитну історію тощо.

У МФО

У МФО оформити кредит на картку простіше і швидше. На вітчизняному ринку мікрокредитування є безліч компаній, що пропонують цю послугу без довідок, візитів відділень, тривалого очікування відповіді і залучення поручителів. Але не у всіх дійсно зручні і вигідні умови.

У компанії Forza Credit при першому зверненні можливо отримати онлайн кредит на картку до 4 000 грн під 0,01% на день, у подальшому – до 15 000 грн. При цьому ні довідок про доходи, ні заставу і поручителів шукати не потрібно. Також цілком реально взяти позику із поганою кредитною історією. Досить мати 20 хвилин вільного часу (для нових клієнтів), паспорт, ІПН і мобільний телефон. Все інше – справа техніки. При схваленні заявки гроші зараховуються на картку впродовж декількох хвилин.

Назад