Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

9 найбільш приголомшливих фактів про банки та кредити

27.09.2018

А Ви готові познайомитися з цікавими фактами зі світу фінансів, прямо зараз?

Не варто недооцінювати кредитні організації. Ще з появою перших грошей, з'явилися і перші лихварі-кредитори. Все починалося ще за кілька тисячоліть до Різдва Христового.

  • Найперша кредитна організація відкрилася в 1472 році в Італії. Мала дуже гарну назву - Banca Monte dei Paschi di Siena. Хоча зараз гігантом за кількістю надійності банків можна назвати Швейцарію, там активно функціонує 450 комерційних банків.
  • Другий дивовижний факт покаже, що ще в VIII столітті лихварі-кредитори користувалися величезною популярністю. Даний висновок було зроблено після розкопок, котрі проходили на території Туреччини, Іраку, Єгипту.
  • А ось третій факт змусить вас замислитись про те, що великі відсотки не така вже й проблема на сьогоднішній день. За часів правління вавилонського царя Хамура у якості пені були діти. Вони потрапляли в жахливе рабство лише через борги батьків.
  • Страшно боїтеся боргової ями? Робите все, щоб вона не стала страшним сном, тоді пропонуємо Вашій увазі - факт №4. Історія могутньої Римської імперії каже, що тоді, якщо позичальник не сплачував кошти в термін, кредитор мав повне право посадити людину в боргову яму, а саме, до в'язниці. А далі, якщо позичальника ніхто з друзів не врятує, він мав усі шанси потрапити на ринок у якості живого товару. Ось такі жахливі були часи!
  • Для тих, хто знайомий з іпотекою, питання на засипку. Чи знаєте ви, звідки походить це слово? Цікаво те, що зобов'язано своєю появою слово «іпотека» кредиторам з прекрасної Стародавньої Греції. Напис «hypothe» на дерев'яному плакаті тоді облетів усі землеволодіння боржників. Це було таке собі sms-повідомлення про те, що якщо людина не виплатить борг вчасно, то його землі успішно перейдуть в користування лихваря-кредитора.
  • До речі, ви знали те, що найбільш затятими боржниками по кредиту вважалися середньовічні королі. Великі суми вони брали з радістю, але повертати кошти не дуже-то і поспішали. Що вже говорити про повернення боргу з відсотками. Кредитор, який намагався закликати королівську особу до відповідальності, найчастіше ставав банкротом, ну або ще гірше, в прямому сенсі втрачав голову.
  • Вітчизняна історія теж порадувала цікавими фактами. Більше 10-ти років тому один з найавторитетніших швейцарських банків виявив не закритий рахунок. Знаєте, на ім'я кого він був? Якщо навіть дуже намагатися вгадати, ніхто, напевно, з першого разу не потрапить в ціль. Там знаходилось ім'я самого - Володимира Ілліча! Правда зберігалося там усього 13,5 франків.
  • Найдивнішим та одночасно «най-най» забавнішим фактом можна назвати указ Папи Римського Олександра III, що виданий ще в далекому 1179 році. До відома, він не був скасований і досі. Згідно з ним всі банкіри були відлучені від церкви за свою бездушність. Їх вважали жорстокими до своїх боржників. У зв'язку з цим вони не мали права на сповідування, причастя, а також на похорон за звичаями християн.
  • Дивовижні факти світу кредитів просто повсюди. Можна зустріти багато цікавого і незвичайного. Ось, наприклад, ви знали, що за статистикою при виборі кредиту жінки більш серйозні, ніж чоловіки. Вони віддають свій голос тим банківським організаціям, які швидко обслуговують, де можна достроково погасити позику та відсутні додаткові комісії, в той час як чоловіки, просто дивляться на те, наскільки банк відомий.

Тож, чоловіки та жінки, не варто недооцінювати кредити. Їх історія дуже давня, та цікава. Обирайте тільки швидке, вигідне кредитування з Forza Credit.

Назад