Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Як отримати кредит без поручителів в Україні?

10.06.2019

Багато позичальників цікавляться, чи можна оформити банківську позику або кредит онлайн без поручителів? Звичайно ж, можна. Не вірте тим фінансовим установам, які намагаються вас переконати у протилежному, вимагаючи гарантії повернення позикових коштів у вигляді поручителя. Давайте дізнаємося, навіщо кредитори вдаються до поруки і де знайти кредит без такого забезпечення, коли терміново потрібні гроші.

Хто такі поручителі?

Поручитель – дослівно це особа, яка ручається за іншу людину виконувати зобов'язання договору або умови угоди. У кредитних відносинах поручитель бере на себе відповідальність за повернення боргу у разі неможливості/небажання позичальника зробити це самостійно. З того моменту, як ручитель поставив свій підпис у кредитному договорі, він для банку стає таким же позичальником, як і одержувач кредиту. Вимоги за позикою гарант може виконувати в повному або частковому об'ємі.

Якщо боржник ухиляється від відповідальності, а його майно і доходи є недостатніми для покриття боргу, фінустанова має право стягнути заборгованість із поручителя.

Погодьтеся, не кожен родич або друг захоче стати поручителем ваших відносин з фінансовими компаніями.

Як уникнути поручительства?

Хороша новина в тому, що взяти гроші в кредит без поручителів можливо як в банках, так і небанківських мікрофінансових організаціях (МФО). Фінансові установи використовують також інші гарантії повернення коштів:

- довідки про доходи за останні 3-6 місяців;

- застава (використовується зазвичай при іпотечному або автокредитуванні);

- досвід взаємодії з банком (відкриті рахунки, наявність кредитних карток, депозитів).

У разі оформлення кредиту онлайн на картку МФО як правило перевіряє кредитну історію клієнта і регулярність доходів. Так, у фінансовій компанії Forzacredit позичальникові не потрібно шукати поручителів і підтверджувати свою платоспроможність іншими способами. Вистачить даних паспорта, ІПН і позитивного досвіду кредитування в компанії.

Що необхідно для оформлення онлайн-кредиту?

Якщо ви зупинили свій вибір на мікрофінансовому секторі, підкріпіться необхідною інформацією з оформлення швидкого кредиту. На відміну від банківських, кредит на картку в МФО – це короткострокова позика, коли людина бере в борг невелику суму на невеликий строк (до 15 000 грн, 30 днів). Процес оформлення істотно скорочується, у зв'язку з чим ви можете отримати гроші, не покидаючи домашні чи робочі справи. У Forza Сredit взяти кредит онлайн так само просто, як зробити покупку в інтернет-магазині. При цьому залучати поручителів до фінансової відповідальності не доведеться!

 

Назад