Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Як ефективно підготувати тіло до літа

03.06.2019

Мрієте про пружне і привабливе тіло, але подбати про нього до літа не встигли? Не біда. Вирішили стати краще, здоровіше і сильніше – ви вже на півшляху до успіху! І неважливо – почали ви займатися собою влітку чи взимку.

Як правильно займатися фізичними навантаженнями і харчуватися, щоб привести тіло в форму за короткий проміжок часу?

Заняття спортом

Безумовно, тренування – основний спосіб схуднути чи зробити красиве тіло. Навіть якщо ви раніше не займалися спортом, ніколи не пізно почати. Але починати потрібно без фанатизму. Тому радимо звернутися до професійного тренера і разом з ним підібрати комплекс вправ відповідно до стану вашого організму. Якщо ви хочете побачити повну картину здоров'я, зверніться в спеціалізований медичний центр, де лікар проведе необхідну діагностику, визначить індекс маси тіла, співвідношення кісткової і м'язової тканин, клітинну активність, кількість води в організмі, стан внутрішніх органів.

Лише після діагностики проблем і конкретизації цілей можете приступати до зростаючих фізичних навантажень. Для підкачування м'язів достатньо ранкової зарядки і двох-трьох разів на тиждень силових тренувань. Якщо ж мрієте схуднути, додайте ще аеробні і кардіо вправи. Відмінно із цим завданням справляються біг та плавання. Не любите монотонні забіги? Спробуйте танці, командні види спорту (теніс, баскетбол, волейбол), велосипед, тривалі піші прогулянки.

Раціон харчування

Багато дієтологів і спортсменів навідріз відмовляються від низькокалорійних дієт. На їхню думку, такі дієти змушують організм працювати в режимі економії і втрачати м'язову масу. Вони рекомендують дотримуватися наступних правил здорового харчування:

• виключити з раціону цукор, алкоголь, швидкі вуглеводи, молочне і продукти, що пройшли термічну обробку (наприклад, гранола, злакові суміші);

• додати в свій раціон більше овочів, фруктів, білкової їжі, особливо на вечерю;

• випивати не менше 1 л води на день;

• звикати до легкого почуття голоду.

У схудненні важлива регулярність. Якщо ви знаєте, що не зможете слідувати цим розпорядженням, ведіть харчовий щоденник, куди записуйте все, що ви з'їли за день, а потім корегуйте меню. Дотримуватися плану стане легше, коли він буде, і краще записаний на папері. Також стежте за показниками жирової і м'язової маси. Щотижня вимірюйте їх, щоб розуміти, де потрібно натиснути, а де послабити «запал».

Для набору м'язової маси харчуйтеся висококалорійними продуктами з високим вмістом білка і низьким – жиру і швидких вуглеводів. Перед тренуванням їжте за дві години, після нього – через годину-півтори. Відразу після тренування корисно вжити білково-вуглеводний коктейль.

Гарне самопочуття

У будь-якому початку як з фізичними навантаженнями, так і в харчуванні, важливі психологічний стан і стимули до досягнення поставлених цілей. Адже коли у людини є мета і сильне бажання її виконати, вона швидше дійде до результату і зможе отримувати задоволення від самого процесу. Дорогу здолає той, хто йде. Тому якщо ви налаштувалися на зміни у своєму житті і щиро їх бажаєте – вас не повинні зупиняти перешкоди. А якщо раптом грошей не вистачить на реалізацію планів – тоді звертайтеся до сервісу онлайн-кредитів Forza Сredit. Не відкладайте мрії на потім, живіть зараз!

 

 

 

Назад