Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Як оформити кредит безробітним

17.05.2019

За статистикою в березні 2019 року в Україні було зареєстровано 340,7 тисяч офіційно безробітних. Але це тільки ті, хто стали на облік в Центри зайнятості за місцем реєстрації. А скільки громадян не працюють і не стають «на біржу», працюють на себе або в організаціях неофіційно. Виходить, формально вони також безробітні? Але часто такі люди мають доходи не менше тих, хто отримує білу зарплату. Так чому ж їм в банках або інших фінансових організаціях відмовляють у видачі кредиту? І що робити «безробітним» в разі фінансових труднощів? Розглянемо детальніше шляхи вирішення даної проблеми.

На скільки реально взяти кредит безробітним в банку?

При оформленні кредиту в банку в обов'язковому порядку необхідно надавати довідку про доходи. Цей документ стане для кредитора певною гарантією повернення коштів у разі фінансових труднощів позичальника. Якщо такої довідки немає, банк може або не видати позику, або видати на вельми нелояльних умовах. Правда, якщо ви надасте двох поручителів, то шанси отримати кредит в банку кілька зростають.

У цих випадках банк в обов'язковому порядку перевірить кредитну історію позичальника, його доходи, а також наявність позитивного досвіду співпраці з обраною установою. При цьому потрібно розуміти, що якщо в банку погодилися видати позику, то його вартість буде значно вище, ніж для тих, хто може надати довідку про доходи. Тому часто позичальникам доводиться шукати більш альтернативні способи кредитування.

Якщо ви працюєте на себе або неофіційно, більш надійно і простіше буде звернутися в компанії онлайн-кредитування.

Де швидко взяти кредит для безробітних

Місць, де швидко взяти кредит для офіційно не працююючих зовсім мало. Також схвалити позику безробітному можуть в ломбарді, але тут доведеться залишити в заставу приватне цінне майно, а при порушенні термінів погашення можна і зовсім його позбутися.

Як же бути? У цьому можуть допомогти тільки мікрофінансові організації (МФО), адже вони взагалі не вимагають довідку про доходи. Знайти кредитну компанію небанківського типу, де оформлять кредит безробітному з поганою кредитною історією, без довідок і поручителів не так складно. Як гарантійних зобов'язань можуть попросити авансовий платіж або оформлення додаткових послуг. Але є компанії, які заробляють тільки на відсотках за позиками без прихованих комісій.

Швидко, зручно і без клопоту можна оформити кредит безробітному в Forza Credit.

Як оформити кредит в Forza Credit?

Вам знадобиться тільки підготувати свій паспорт (з яким потрібно зробити фото в руках), ІПН і банківську карту, на яку прийдуть гроші. Процес складається з декількох кроків:

- вибір суми на кредитному калькуляторі головної сторінки сайту;

- заповнення анкети для нових користувачів;

- обробки заявки і верифікації карти в системі;

- рішення по заявці і підписання в електронному вигляді кредитного договору;

У позитивному випадку гроші моментально будуть зараховані на картку.

 

 

 

Назад