Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Де оформити кредит до зарплати

10.05.2019

У світі, де безпілотні автомобілі і польоти в Космос стають звичними речами, отримання грошей онлайн вже нікого не дивує. Нині позбутися дефіциту коштів можна за лічені хвилини, без візитів до відділень фінустанов. Клієнту необов'язково збирати пакети документів, що підтверджують його платоспроможність. Фінансові компанії приймають рішення за кредитними заявками на основі паспортних та особистих даних позичальника, а також інформації, взятої з Бюро кредитних історій. Процес кредитування в інтернеті віднімає мінімум часу і сил.

Чому кредити без довідок – безпечні?

Багато наших громадян сумніваються в надійності онлайн кредитних сервісів, вважаючи, що вони не затвердилися на фінансовому ринку, як банки, а значить, не можуть викликати довіру населення. Такі позичальники звикли користуватися перевіреними, старими інструментами, ніж піддатися на щось невідоме чи «нове».

Однак сегмент pay day loan, або «кредити на день», існує на вітчизняному ринку більше п’яти років, прийшовши до нас з Європи і США. Популярність послуг мікрокредитування з кожним днем ​​тільки зростає. Хто розуміє принцип роботи мікрофінансових організацій, впевнено користується всіма їх перевагами. Адже головна мета «кредитів до зарплати» – вирішити фінансове питання користувача з мінімальними зусиллями з його боку. Для цього МФО не потрібні довідки та інші гарантії повернення грошей. Зазвичай вистачає кредитної історії, даних в анкеті, яку позичальник залишає при первинному зверненні.

Що потрібно для оформлення кредиту онлайн?

Для отримання грошей через інтернет необхідно виконати декілька простих дій:

- обрати кредитний сервіс;

- зареєструватися на сайті (зазвичай процес займає від 5 до 20 хвилин);

- подати заявку на розгляд (до 2-15 хвилин);

- при позитивній відповіді – ознайомитися з електронною версією кредитного договору і погодитися з його умовами, завізувавши електронним підписом.

Гроші зараховуються на банківську картку зазвичай від декількох хвилин до декількох днів, в залежності від регламенту роботи банків-партнерів.

У різних фінансових організаціях час оформлення кредиту та порядок дій можуть між собою відрізнятися, але в цілому схема одна і та сама, це:

• Заповнення анкети (реєстрація в системі).

• Очікування рішення.

• Погодження заявки.

• Зарахування грошей на картку.

Де можна отримати кредити до зарплати за 15 хвилин?

Forza Сredit – фінансова компанія, в якій користувачі беруть позики під стандартні проценти на день, без візитів до відділень, довідок і переплат. Так, оформлення першого кредиту на сайті займе близько 20 хвилин, щоденна ставка складає всього 0,01% від суми. 

Якщо ви ще вагаєтесь, в якій організації вигідно взяти кредит на життя до зарплати – переходьте на головну сторінку Forza Credit і переконайтеся у правильному виборі прямо зараз!

Назад