Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Як економити на шопінгу і виглядати стильно

26.04.2019

Фінансові затрати на гардероб за теперішніх цін можуть поглинати до 25-30% бюджету міського жителя. Часто жінки скаржаться, що шафа тріщить від одягу, а одягти нічого. Виходить, гроші викидаються на вітер, а зовнішній вигляд краще не стає. Як же правильно обирати речі, і на чому варто економити?

Поєднуйте одяг між собою

Не купуйте багато непотрібних речей, які не підходять одне одному і з якими немає що носити. Завжди подумки створюйте власний образ в новому одязі, все в ньому гармонійно?

Підбирайте речі по стилю

Купуйте одяг, який відповідатиме вашому стилю. Згадайте, коли вам раптом захотілося із зручних кедів перейти на високі підбори? Звичайно, зовнішній вигляд завжди можна і потрібно змінювати. Але тоді слід підібрати і новий одяг, а також аксесуари. Мало просто придбати нове взуття, до нього бажано мати і належний костюм. Чи готові ви викинути зараз немалу суму грошей на власне перевтілення?

Економте не на шкоду якості

Скупий платить двічі. Просто пам'ятайте про це.

Купуйте за розміром

Намагайтеся не купувати речі «до кращих часів», адже як правило ці часи можуть не настати або настануть дуже пізно, коли обновка вийде з моди. Тому обирайте гардероб за розміром, а не в надії, що колись вдасться схуднути. Також не беріть одяг, якщо під час примірки він викликає дискомфорт.

«Все добре, тільки ось тут трохи тисне», «Розноситься!». Але насправді дуже рідко такий одяг зненацька розноситься. Навряд чи після одного-трьох виходів у незручних туфлях або вузьких джинсах вам захочеться повертатися до них. Тому повторимося ще раз – купуйте по фігурі!

Ходіть на шопінг в потрібний час

Плануючи шопінг, важливо враховувати сезонність: якщо хочете заощадити, придбайте одяг в кінці сезону. Наприкінці літа в магазинах рясніють розпродажі, а навесні або навіть влітку можна за хорошими цінами придбати, наприклад, шубу чи зимове пальто.

Слідкуйте і просто за знижками – брендові магазини періодично, найчастіше напередодні свят, роблять знижки на товари. Але тут важливо не потрапити до пастки: декотрі продавці під виглядом акції продають залежаний товар або навпаки спочатку його вартість завищують, а потім продають нібито зі знижкою.

Доглядайте за речами

Справа не стільки в чистоті, скільки в умінні правильно зберігати речі. Одяг, що мнеться, краще тримати на вішаках: чим частіше гладити, тим швидше зноситься. Зимові речі з настанням тепла краще прибирати в чохли. При цьому перед упакуванням їх потрібно випрати або почистити і добре просушити.

Також рекомендують тримати у шафі полотняні мішечки з лавандою або розмарином. Вони допоможуть позбутися не лише вологи, але і неприємного запаху. Регулярно провітрюйте приміщення, де зберігаєте речі. Перевіряйте пральну машинку на наявність грибка та вологості – іноді причина запаху одягу може бути саме тут. Важливо досушувати речі до кінця.

Використовуйте кастомайзинг

Звісно, щоб шити складні речі, потрібні талант і бажання, але переробити штани на шорти під силу, мабуть, кожному. Не поспішайте викидати стару річ, адже її можна перетворити на нову (зайнятись кастомайзингом). Наприклад, з чоловічої сорочки зробити футболку, з джинсів – шорти і т. д.

А якщо вам раптом не вистачатиме коштів на бажану річ, не поспішайте відкладати її покупку на потім. Іноді краще і вигідніше придбати хороший товар «тут і зараз», ніж відмовитися від нього назавжди. Зробити це можливо із Forzacredit! Усього декілька кліків на сайті – і гроші будуть на вашій картці!

Назад