Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Не лякайтеся труднощів. Вихід є завжди!

27.09.2018

Щоб не загубитися в жахах та сумнівах, у разі, якщо позику закрити нічим, скористайтеся головними порадами.

Перше правило говорить - ніколи не ховайтеся! Уникаючи проблему, Ви її 100% не вирішите, а набудете собі ще більше головного болю. Уникаюти зустрічей, контактів з представниками фінансової установи - дуже нерозумно. Якщо клієнт не вноситиме кошти, котрі повинен внести, буде ховатися, на нього чекають не дуже приємні наслідки. Наприклад, борг можуть продати колекторам. А вже з ними ніхто не хоче мати справу. Краще поговоріть з представниками банку, прийдіть до спільного рішення разом.

Друге правило, не менш важливе - урізати витрати. Не ставтеся безвідповідально до своїх боргів. Наявність прострочення може серйозно ускладнити Вам життя. Є люди, які навіть з такою проблемою як і раніше витрачають кошти на нескінченний шопінг (не намагаючись заробити більше грошей на закриття боргів) не замислюючись що, раз заощадивши, раз приділивши більше часу роботі - можна уникнути страшних боргів в майбутньому.

Не забувайте і про те, що завжди є варіант проведення пролонгації, яка відстрочить платіж. Це дасть вам можливість дочекатися наступної зарплати, щоб погасити борг повністю. Також, Ви можете позичити кошти у своїх близьких, щоб закрити все в строк, а з зарплати розрахуватися з рідними.

Тобто, є маса виходів з даної ситуації, але це точно не втеча. Не ставтеся до своїх боргів недбало.

Правило № 3 - перед спілкуванням з колекторами ознайомтеся зі своїми правами. Якщо все ж справа дійшла до них, не ігноруйте їх, і спілкуйтеся з ними правильно. Знайте, вони не можуть виходити з Вами на зв'язок частіше разу на тиждень, і особливо робити це ввечері. Якщо Ваші рідні категорично відмовляються від спілкування з ними, вони не мають права їм дзвонити.

Співробітник повинен обов'язково назвати прізвище, ім'я та по батькові, а також свою посаду та організацію. Він зобов'язаний показати боржнику договір, на підставі якого ним перейшло право по стягненню.

Плавно переходимо до заключного правила №4: спробуйте рефінансувати борг. Домовтеся з фінансовою установою про дану операцію. Перезаключіть договір, в якому  збільшиться термін, зменшиться відсоткова ставка – це знизить суму платежів та дозволить навіть в самій важкій фінансовій ситуації погасити кредит.

Тому і краще не тікати від відповідальності, а спробувати знайти вихід. Фінансові установи мають теж свій інтерес, щоб повернути свої кошти. До того ж, там працюють такі ж люди, які можуть увійти в Ваше становище. Краще, звичайно, не доводити справу до такого, але, якщо в житті вже відбулася невдача, краще вирішувати проблеми тверезо і з розстановкою, зваживши всі "за" та "проти", не залишаючи борг на самоплив.

Назад