Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Як заробити гроші на непотрібних речах?

01.03.2019

За офіційними даними, на сьогоднішній день сьома частина України завалена сміттям. Щодня кожен житель країни викидає мінімум 1 кг відходів. При цьому на переробку відправляється лише 1% сміття. Однак не поспішайте викидати непотрібні речі на смітник. Можливо, комусь вони можуть бути корисними, а ви отримаєте за це гроші. Куди ж збувати мотлох, і як на ньому заробити?

Що можна продати?

Психологами давно помічено: якщо річчю не користуватися близько 3-х років і вона не викликає теплих почуттів, з нею краще розлучитися. Якщо ж предмет у хорошому стані, спробуйте його продати.

Покупців може зацікавити будь-що: від дитячих іграшок до цінних монет. Найбільш прибутковими є раритетні речі, строк життя яких складає більше 65 років. На вартість предмета також впливає його зовнішній вигляд та якість. Чим меншими були обсяги випуску речі, тим вона цінніша.

Якщо ж у вас немає старовинних предметів, а комора і балкон уздовж і впоперек забитий мішками дитячого та вашого одягу, саме час провести його ревізію і підготувати до продажу.

Великим попитом користуються б/у справна побутова, будівельна техніка, меблі, посуд і електроніка.

Як швидко продати непотрібні речі?

1. Знайдіть потрібне місце, де можна продати б/у товари. В Україні це можуть бути: онлайн-ресурси OLX, Shafa.ua, дошки оголошень в інтернеті, соцмережа в Facebook «Віддам Продам | Подарую :) », площадки в Instagram, столична барахолка«Кураж Базар» (для жителів Києва), а також блошині ринки і різні комісійні магазини.

2. Зробіть якісні фото. Поставте себе на місце покупця. Як би ви оцінювали річ? Помітили пляму на сукні? Усе, товар у смітнику. Купують найчастіше очима, а значить, зніміть декілька якісних фото речі з різних ракурсів, а етикетки, бирки з брендом і складом сфотографуйте крупним планом.

3. Напишіть заголовок і опис. Необов'язково, та іноді навіть шкідливо, складати занадто оригінальні і художні заголовки. Головне, щоб покупці розуміли, що ви продаєте. В описі важливо вказувати детальну інформацію про предмет: якщо це взуття – розмір, довжину устілки, матеріал верху і підкладки. Чим більше деталей про товар ви надасте, тим більше шансів його продати.

4. Встановіть адекватну ціну на річ. Як правило б/у побутові прилади, одяг, іграшки збувають за ціною на 50% нижче початкової. Якщо ж існує дефект, вартість знижують ще на 20-30%. Новий фірмовий одяг відомих брендів продається зазвичай з 10%-ою знижкою. Якщо ж річчю вже користувалися і не один сезон – збути її можна лише за цінами секонд-хенду. Інша справа, якщо ви хочете продати певний антикварний предмет. Наприклад, металеві радянські машинки дуже цінуються колекціонерами, і за ЗІЛ-130 можна виручити близько 6000 грн.

5. Вказуйте, хто оплачує доставку. Часто покупець знаходиться не в вашому місті. І якщо ви все-таки вирішили переслати річ, зазначте заздалегідь в описі, хто буде за це платити. Найкраще просити передоплату за товар (або повну, якщо людина погодиться), а суму пересилки поділити навпіл. Ну або запропонувати знижку, і оплату пересилки віддати покупцеві.

Де ще можна реалізовувати речі?

Продавати непотрібні речі можна не тільки в інтернеті. Існують різні комісійні магазини дитячих товарів, побутової і електронної техніки. Тут як правило беруть невеликий відсоток від суми продажу, але відсівають браковані і занадто зношені речі.

Справну б/у техніку можна здавати в оренду і отримувати постійний дохід. Для цих цілей підійдуть будівельні інструменти, апарати для манікюру, фотоапарати і багато іншого, що вам не потрібно.

Якщо у вас є старовинні кухонні предмети, раритетні марки, монети тощо, найпростіше їх продати на блошиних ринках.

А ось явне сміття і вторсировина багато грошей не принесуть, зате можуть піти на переробку. На OLX зустрічаються оголошення про прийом вторсировини з вивезенням. Забирають все – від старих ванн до пластикових пляшок.

На непотребі багато хто засновує бізнес і навіть непогано заробляє. Наприклад, відкрити можна магазин б/у дитячих іграшок, майстерню з реставрації одягу або меблів, прийом запчастин, прокат маскарадних і святкових костюмів та ін.

А ось початковий капітал для своєї справи можна легко отримати у фінансовій компанії Forza Credit. Оформити кредит не складе труднощів: знадобиться всього трохи вашого часу, дані паспорта, ІПН і вашої банківської картки. Нікуди їхати нетреба. Максимальна сума кредитування становить 15 000 грн, а перший кредит обійдеться лише в 0,01% на день.

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад