Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Приведіть в порядок особисті фінанси!

27.09.2018

Для того, щоб Ви перестали бути в боргах, важливо правильно поводитися з грошима. А чи вмієте Ви керувати своїми фінансами?

В наш час, українці стали халатно ставитись до свого фінансового становища. Вони постійно сподіваються на те, що чарівна картка їх врятує. Але так і за все життя Ви не зможете вилізти зі статусу - боржника. Кредити рятують в багатьох випадках, але і в багатьох, стають тим, що затягує на дно. Якщо правильно провести розрахунки, все буде йти тільки на користь, але розкидаючись коштами – щастя не знайти!

Важливо навчитися відповідальним чином поводитись з грошима, з нагальною повагою, в цей непростий для споживача час. Нічого поганого немає в кредитах, але якщо брати їх постійно, не закінчуючи це замкнене коло, то ви можете привести себе в фінансовий тупик. Зараз люди все частіше і частіше не обтяжують себе зайвими рухами тіла, щоб дістати готівку, а розраховуються кредитною карткою. Але, подумайте, може варто іноді обходитись без неї? Так Ви зможете істотно заощадити. Кредити - це не погано, якщо ви відповідально до них ставитесь.

Навчіться збирати кошти. Зробіть таку собі «скарбничку для відпочинку». Може ви давно вже хочете поїхати закордон, але все ніяк не наважуєтесь? Немає грошей, та інші перешкоди ... Але, щоб накопичити на дану поїздку, необхідно навчитися економити на довгостроковій основі. Це до дасть вам внутрішньої дисципліни і, в майбутньому, нагородить приємним сюрпризом у вигляді виконання давньої мрії. Важливо навчитись думати і про завтрашній день!

Замисліться, чому вам постійно не вистачає грошей? Ви кожен раз вдаєтесь до позик, і до своєї кредитної картки? На постійній основі - це вже неправильно, адже ситуація може вийти з-під контролю у будь-який час. Навряд чи ви хочете стати заручником фінансового ланцюжка кредитів. Адже наскільки б вони не були вигідні, все життя з ними не проживеш! І навіть не сподівайтеся, що все вирішитися само собою ...

Тому, прямо зараз, озбройтесь калькулятором, і зведіть баланс сімейного бюджету. З'ясуйте, скільки Ви повинні банківським установам, і на чому б могли заощадити, щоб вилізти з боргів найближчим часом.

Бажано, якщо у Вас є кредитна картка - зменшити ліміт. Таким чином, у Вас не буде постійної спокуси витрачати більше. Стримуйте хоч ненадовго свій споживчий запал, щоб за підсумком не залишитись без останньої сорочки.

Forza Credit завжди допоможе Вам у важку хвилину, і радить впорядкувати свої фінансові справи, адже фінансова стабільність - це основа щасливого та безтурботного життя!

Назад