Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Плюси користування віртуальною карткою Masterpass

27.11.2018

Часто робите покупки онлайн? Але у вас багато карток і вводити їх реквізити кожен раз не хочеться? У вас є чудова нагода проводити оплати в інтернеті в один клік за допомогою інноваційного сервісу онлайн-платежів – Masterpass.

Що таке Masterpass?

Masterpass – це технологія Mastercard, електронний гаманець, який дозволяє оплачувати товари і послуги в інтернеті без введення даних банківської картки. На ньому зберігаються лише дані платіжних карток користувача: номер, строк дії та CVV- або CVC-код. Активувати послугу (підв'язати картку до гаманця) можна в вашому інтернет-банкінгу, на будь-якому сервісі онлайн-платежів або в своєму особистому кабінеті на сайті Masterpass. Функція доступна для карток Mastercard і VISA.

Головні переваги Masterpass

Технологія користується величезною популярністю в Європі та США. Вона доступна в більш ніж 100 країнах світу, а кількість користувачів послугою досягає 200 млн осіб. Плюси гаманця Masterpass полягають в наступному:

- зручність – вам не потрібно щоразу вводити реквізити картки для оплати товарів або послуг. Віртуальний гаманець Masterpass знадобиться, якщо у вас немає в необхідний момент під рукою фізичної картки.

- швидкість – щоб зробити покупку, досить лише перейти у свій гаманець і оплатити товар. Оплачувати електронною карткою Masterpass можна і на сайтах інтернет-магазинів, які підтримують цю послугу.

- безпека – реєструючи дані своєї картки через номер свого мобільного на Masterpass, ви підтверджуєте свою особистість. Ваш банк просто не дозволить реєстрацію даних у сервісі Masterpass, в разі якщо це робили не ви. Дані по вашій картці доступні лише ресурсу Masterpass.

Як проводити платежі за допомогою Masterpass на iPay.ua

Щоб мати під рукою зручний платіжний інструмент, достатньо лише зареєструватися на iPay.ua. Далі підключаєте послугу Masterpass в своєму особистому кабінеті, для чого знадобиться мобільний.

Додати свій мобільний і платіжну картку можна в «Налаштуваннях» в особистому кабінеті iPay. Після введення реквізитів картки на ваш телефон, прикріплений до акаунту iPay, надійде SMS із банку з кодом для верифікації. Так банк переконається, що саме власник картки активує послугу Masterpass.

Інші способи активації Masterpass

Підключити свою картку до Masterpass також можна в інтернет-банкінгу або на самому сайті masterpass.com. У першому випадку вам потрібно вибрати в меню «Управління карткою і рахунком» (наприклад, на Приват24) в кінці списку «Налаштування і послуги», а потім вказати назву картки:

В іншому варіанті знадобиться зареєструватися на сайті Masterpass і додати картку. Для цього введіть свій номер мобільного і SMS-код, який надійде на ваш мобільний. При подальших зверненнях цей номер буде вашою візиткою, що ідентифікує вас як власника гаманця. Потім вказуєте дані картки, яку хочете прив'язати до акаунту. Masterpass тимчасово заблокує на ній суму (1 грн) з метою перевірки вашої особистості. І останнє – потрібно ввести пароль, відправлений вашим банком.

Активувати Мастерпасс можна і в момент оплати послуги на сайтах, які підтримують цю опцію. При здійсненні платежу вам буде запропоновано зберегти її у своєму кабінеті. Після чого також може знадобитися введення вашого номера телефону і смс-пароля.

Що робити, якщо гроші на картці закінчилися?

Ну а як бути, якщо ви вже готові придбати вподобаний товар за хорошою ціною, але у той самий момент грошей на картці не виявилося? Такі фінансові факапи відомі, напевно, всім. У подібних ситуаціях на допомогу приходять онлайн-кредити, які можна отримати на власну банківську картку. Всього декілька кліків – і ваша картку буде поповнено! Для цього не потрібно нікуди їздити і залишати справи. Отримати гроші можна в зручному і прозорому кредитному сервісі F0RZA. Знадобиться лише зайти на сайт компанії, заповнити анкету (ввести особисті дані, дані свого паспорта та ІПН) і дочекатися рішення по кредитній заявці за мінімальний проміжок часу.

Назад