Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Кредитна картка або кредит онлайн: що вигідніше?

20.11.2018

Вигода постійної доступності коштів – очевидна, та іноді вона може нашкодити позичальнику. Маючи завжди під рукою гроші, люди більш схильні здійснювати легковажні покупки.

Тому перш ніж оформити кредитну карту – вирішіть для себе, для чого вона вам потрібна. Адже тимчасові фінансові негаразди легко вирішуються за допомогою онлайн-кредитів. Давайте порівняємо вигоди користування кредитками і онлайн-позиками.

Переваги кредитних карток

Безумовно, кредитка – зручна річ, коли грошей не вистачає на найрізноманітніші покупки. Наприклад, на придбання за акційною ціною телевізора або на прожиття до зарплати. У подібних ситуаціях і спадає на думку відкрити кредитну картку.

Основний мотив користування таким банківським продуктом – не відкладай життя на потім, якщо можеш придбати блага прямо зараз. Багатьом клієнтам кредитні картки видають разом із дебетовими. У цілому, якщо вибирати картки з вигідними умовами кредитування і не затягувати з поверненням коштів – сенс від них, безумовно, буде. Так, краще повертати гроші впродовж пільгового періоду, коли ви можете користуватися грошима без відсотків.

Недоліки кредиток

Кредитні карти – найпоширеніший і найбільш рекламований банківський продукт. Фінансові установи дуже часто встановлюють завищені проценти і, відповідно, добре на цьому заробляють. Хоча б одна кредитка є у багатьох працюючих людей, адже їх часто видають разом із зарплатними картками. Але через дорожнечу не кожен наважується користуватися такою послугою. Наприклад, якщо діло дійде до зняття готівки, комісія банку може скласти від 2% до 5% від залишку заборгованості.

Інша небезпека, яку приховують кредитні картки, – складність контролю витрат по ній. З карткою легше витратити більше за встановлений ліміт. Припустимо, вам доступна суму 30 000 грн з пільговим періодом кредитування 30 днів. Протягом цих днів ви маєте право користуватися грошима безкоштовно. Але з 31-го дня починає діяти стандартна ставка, про що часто позичальники забувають.

Вони продовжують витрачати кошти далі, заходячи в мінус. Тому слід акуратніше ставитися до кредитки. Якщо ви часто виходитимете за рамки ліміту, ризикуєте зіпсувати ваші стосунки з кредитором. Банки люблять дисциплінованих позичальників, які усвідомлюють всю відповідальність за позику і не розкидають гроші наліво-направо.

Отримати кредитну картку не так просто. Як правило, банки більше довіряють своїм клієнтам, з якими вже є досвід взаємодії (відкриті депозит, кредити, дебетова картка). Також кредитна лінія можлива тільки для працевлаштованих громадян старше 21 років.

В яких ситуаціях допоможе онлайн-кредит?

Онлайн-кредити стануть в нагоді, коли людина відчуває будь-які тимчасові фінансові труднощі. Наприклад, затримали зарплату, і необхідно оплатити рахунки або зробити важливі покупки; виникли непередбачені витрати (втратили гаманець, квитки на відпочинок, захворіли, у друга весілля, хочеться зробити подарунок близькій людині тощо).

Швидкі кредити видають небанківські організації. Для цього вам не потрібно нікуди їздити – зазвичай оформлення і зарахування коштів відбувається онлайн. У них можна отримати суму до 15 000 грн на свою банківську картку без ризику витратити грошей більше.

Звичайно ж, і в небанківських компаніях можна натрапити на недостовірні дані та інші каверзи. Тому важливо вивчити всі умови кредитування ДО того, як поставити підпис у кредитному договорі.

Лояльні, прозорі і чесні відносини забезпечує клієнтам сервіс онлайн-кредитування Forza Credit. Ви берете рівно стільки грошей, скільки вам потрібно. Жодних прихованих комісій і зірочок у договорі ви не зустрінете. І приємним бонусом є ставка на перший кредит, яка становить всього 0,01% на день!

Назад