Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Які можуть бути помилки при оформленні кредиту?

27.09.2018

При оформленні онлайн-кредиту, Ви можете наткнутись на підводне каміння. Фінансові помилки, можуть привести Вас до боргової ями. Дуже важливо не робити помилок та уважно поставитись до цього питання.

Щоб не наступати на свої граблі, в даній темі Вам це точно не потрібно, ми розповімо про найпоширеніші помилки позичальників.

По-перше, не просіть нікого оформити за вас кредит. Навіть якщо ситуація дуже складна. Заповнюйте анкету самостійно. Forza Credit гарантує своїм клієнтам повну безпеку особистих даних. Ми використовуємо перевірку карт, регулярно проводимо тестування сайту на подолання захисту. Наша фінансова компанія робить все для захисту даних. Вам варто лише докласти певних зусиль, щоб не наробити помилок. Нікому не повідомлюйте свої дані, секретну інформацію по карті, ідентифікаційний код, пінкод, паролі. Не просіть когось оформити вам кредит, адже одного разу, навіть найближча людина може використати вашу анкету у своїх особистих інтересах. Краще не ризикуйте.

Уважно заповнюйте анкету. Адже якщо ви введете інформацію некоректно, то можете отримати відмову по кредиту. Ми проводимо уважний аналіз ваших даних, тому варто вносити дійсну інформацію. Не варто приписувати собі величезні зарплати, адже в фінансових компаніях працюють люди, які знають скільки, в якій галузі, може бути заробітна плата. Обман лише знизить ваш рейтинг позичальника. До того ж, повідомляючи нам завідомо неправдиву інформацію ви ризикуєте надати собі ведмежу послугу! Наші фахівці за допомогою цих даних визначають наскільки Ви платоспроможні, та яку суму зможете погасити, щоб не потрапити в борги.

Далі, слід уважно прочитати договір. Це очевидно, адже там прописана сума, відсотки, дата повернення кредиту. Також, там є інформація щодо того, що чекає позичальника у разі прострочення, а може навіть несплати по кредиту. Неуважність у цій справі є небезпечною, адже потім відсотки впадуть на Вас зовсім несподівано. Сумно усвідомлювати, що більша частина людей, які оформлюють кредит, не читають договір до кінця. Добре, якщо вони хоч трохи його перехлядають. У підсумку йде неусвідомлене вчинення помилок, в слідстві чого: прострочення, невиплата по кредиту, величезний борг! Гадаємо, що вам це не потрібно, тому включайте собі в обов’язкове правило бути уважним!

Не оформлюйте кредит похапцем!

Розрахуйте особистий бюджет. Навіть не беріться за кредит, який не зможете виплатити! Якщо знаєте, що буде затримка по зарплаті, вкажіть дату погашення на пару днів пізніше. Для цього на нашому сайті є  калькулятор, щоб Ви все розрахували. Він вам покаже суму, термін, а також покаже скільки необхідно буде повернути коштів до банку.

Не робіть помилок, оформлюйте кредит з розумом та розстановкою. Тоді кредит принесе Вам позитивні емоції, адже для цього він і створений, щоб допомагати тим, кому терміново потрібно подати руку допомоги.

Назад