Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Чому банк може відмовити у видачі кредиту?

08.10.2018

Банки відмовляють у кредитах найчастіше через недосконалу кредитну історію позичальника. Але причина відмови практично ніколи не відома. Таким чином фінустанова намагається захистити себе від видачі кредиту шахраю, якщо той спробує подати заявку повторно. Що ще впливає на рішення по кредиту і як не допустити погіршення кредитної історії?

Фактори, які можуть зменшити шанси на видачу кредиту

У випадку із банківським кредитом отримати відмову набагато простіше, ніж у небанківських організаціях. Як відомо, банки ретельно і педантично вивчають кредитну заявку позичальника. Одна з головних вимог – наявність довідки про доходи. Якщо ви вирішили оформити позику в банку, без цього документа вам не обійтися.

На позитивне рішення банку по кредиту впливає і фінансова підмога клієнта – якщо сума потрібна понад 100 000 грн, слід надати заставу і, можливо, знайти поручителя. Крім того, має значення і те, в якому банку ви обслуговуєтеся. Більш охоче фінансова установа довіряє своїм клієнтами, які відкрили в ньому рахунок або тримають депозит. У такому випадку доходи і всю необхідну інформацію по клієнту можна перевірити без проблем. Тому щоб напевно отримати схвалення заявки, варто як мінімум завести картку в обраному банку і певний час нею користуватися.

На рішення за позикою, безумовно, впливає і ваш кредитний рейтинг, який після будь-якого простроченні падає. Більшість фінансових установ оцінюють «надійність» клієнта на основі автоматичної або ручної обробки даних.

За допомогою спеціальних параметрів компанії відсівають невідповідних позичальників. Наприклад, тільки тому, що клієнту немає 21 року або в принципі немає досвіду кредитування. У багатьох фінустановах кредити можуть не видавати з банальної причини відсутності кредитного досвіду. І про це теж важливо знати.

Як кредитна історія впливає на рішення по кредиту?

Взяти кредит на картку з поганою кредитною історією в банках практично неможливо. Звичайно ж, якщо у вас не одне прострочення, а декілька, а також й інші порушення зобов'язань за договором. Усі ці недоліки фіксуються в кредитній історії і надалі знижують ваші шанси на отримання фінансової допомоги в інших організаціях.

Ваша кредитна історія багато в чому визначає, чи зможете ви розраховувати на позику у фінансовій організації чи ні.

У кредитної історії міститься:

• особиста інформація про позичальника – сімейний стан, місце проживання, реєстрація та місце роботи;

• фінансова інформація (щомісячний дохід);

• і головне – дані всіх попередніх позик, їх кількість, прострочення, строки користування і періоди заборгованостей;

• контакти.

Усі дані зберігаються в бюро кредитних історій (наприклад, в УБКІ – Українському бюро кредитних історій) і надходять від фінансових установ, включаючи страхові компанії, кредитні спілки, фінансові компанії, державні реєстри тощо.

Як підвищити свій кредитний рейтинг?

Банки, як і небанківські організації можуть подати запити по клієнтам в БКІ і отримати всі необхідні звіти. Позичальники також мають можливість дізнатися свій рейтинг і поліпшити його. Наприклад, оформивши і вчасно погасивши кілька мікрокредитів у фінансовій компанії Forzacredit. Це дозволить перекрити негативний досвід позитивним і відновити довіру банку.

Таким чином, прострочення і невиплати за кредитами можуть стати серйозною підставою для подальших відмов у позиках в будь-якій фінансовій установі.

Але щоб негативних ситуацій було менше, краще їх завчасно усувати. Тобто, дотримуватися строків оплати і в цілому відповідально ставитися до своїх кредитних зобов'язань. А якщо у вас виникнуть непередбачені ситуації і ви не встигнете повернути позику вчасно, в компанії Forza Сredit можна оформити пролонгацію. Ця послуга передбачає продовження періоду користування тіла кредиту за умови погашення нарахованих процентів.

 

 

Назад