Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Кредит для пенсіонерів - бути чи не бути?

27.09.2018

Банки охоче видають кредити пенсіонерам, адже ті мають постійний стабільний дохід. До того ж, вони відповідально ставляться до оплати позики, вносячи суму в точні терміни!

Хоч пенсія, ясна річ, в Україні не має захмарних цифр, але великою перевагою є те, що це постійний, стабільний дохід. Тобто фінансові установи з точністю впевнені в тому, що отримають свої кошти назад. Їм вигідніше видати кредит тому, хто зможе повернути гроші. Тому, що стосується банків, звичайно ж, кредитам для пенсіонерів - бути.

А якщо розглядати іншу сторону, самих пенсіонерів, то кредиту - бути, лише у тому випадку, якщо людина правильно зможе розрахувати фінанси. Не витрачати впалу з неба суму, на право і на ліво, а розраховувати все так, щоб потім не поринути в боргову яму. Пенсіонери, на жаль, отримують мізерну пенсію і, взявши велику суму в кредит, можуть неправильно нею розпорядитись.

Але маленька пенсія і є тим фактором, що змушує людей брати кредити. Адже пенсіонеру необхідно окрім того, як сплатити за житло, купувати велику кількість дорогих ліків. А на пенсію в 2 000, такого не зробиш.

Мікропозика - це відмінний спосіб почати не відмовляти собі в радощах життя. Адже, якщо правильно все розрахувати, можна перестати економити на своєму житті. Як ми всі звикли робити. А в екстрених випадках, якщо необхідно термінове лікування, це саме – порятунок! Кредит видається швидко, з мінімальним набором документів. Єдиний мінус, що банки в більшому випадку видають позику людям не старші - 70-ти років.

Зараз фінансові компанії у більшому випадку, не бояться видавати кредити пенсіонерам. Адже, у разі чого, борг потім отримає його родич, разом зі спадщиною. Плюс, пенсіонери мають житло, або машину, зазвичай мають хорошу кредитну історію. Усім ясно зрозуміло, що борг буде повернут. Тут ризик неповернення грошей - мінімальний.

Більшість банків мають спеціальні умови для пенсіонерів. Що відрізняються величезною вигодою, маючи вельми низькі відсотки. Пільговий період може досягати від 1-го до 3-х місяців. А погашення може бути вироблено автоматичним шляхом, з пенсійної картки.

Платіжна дисципліна пенсіонерів дуже підкуповує фінансові компанії, тому видача їм коштів максимально зросла. Якщо, ваш вік складає - до 70-ти років, і вам терміново потрібні гроші, сміливо можете оформити позику в Forza Credit. Найкращі умови кредитування, і моментальне зарахування коштів на рахунок карти - гарантовані!

Назад