Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Де взяти гроші на освіту в Україні?

27.09.2018

Без вищої освіти сьогодні нікуди. Але вступити на безкоштовній основі, на жаль, можуть не всі. Тому питання оплати навчання для багатьох абітурієнтів і бажаючих отримувати знання, залишається відкритим. Де ж взяти гроші на навчання в Україні? Одне з найбільш поширених і оптимальних рішень – взяти кредит у фінансовій установі. Розглянемо, які варіанти кредитування і на яких умовах існують в нашій країні.

Кому може знадобитися кредит на освіту?

Якщо у вас немає державних пільг і за результатами ЗНО ви не претендуєте на безкоштовні місця у вузі, платити за навчання доведеться. Зрозуміло, більшість студентів не можуть самостійно впоратися із цим завданням, і освітні витрати зазвичай лягають на плечі їхніх батьків.

Ще одна категорія громадян, які розраховують на допомогу кредиторів, – люди з вже наявним дипломом, які хочуть підвищити свою кваліфікацію або отримати другу спеціальність. Найчастіше такі спеціалісти вже працюють, але з різних причин вирішують змінити напрям діяльності. І не завжди їхня зарплата дозволяє оплачувати додаткове навчання.

Вартість навчання в різних вузах

Порівняємо вартість одного року навчання денної форми (в гривнях) рівня бакалавра в декількох освітніх закладах України: НТУУ «КПІ» ім. Сікорського, КНУ ім. Т. Шевченка, НПУ ім. Драгоманова.

Напрямки

«КПІ»

Шевченко

Драгоманова

Технічні спеціальності

13 700 – 19 600

29 850

13 200

Гуманітарні науки

27 900

29 850 – 45 370

16 800 – 26 100

Економіка, фінанси

27 900

33 430

16 500

Інформаційні технології

19 600 – 27 900

29 850 – 38 660

15 600

Також порівняємо ціни на придбання сертифіката/диплома другої вищої освіти в обраних ВНЗ. Відзначимо, що післядипломна освіта є далеко не у всіх навчальних закладах, і правила вступу у них будуть відрізнятися, в залежності від обраної і вже наявної спеціальності.

Напрямки

«КПІ»

Шевченко

Менеджмент

16 100

65 660 (бізнес-школа МВА)

Психологія

---

28 650

Економіка, фінанси

16 100

23 880

Інформаційні технології

16 100

---

Де оформити кредит на освіту?

Якщо грошей на освіту не вистачає, студенти або їх батьки можуть звернутися за фінансовою підтримкою в банк. Українські фінансові установи не надають кредити на освіту, як це роблять іноземні банки. На жаль, у нас немає і спеціальних банківських програм фінансування вищих навчальних закладів. Тому для українців залишається лише погоджуватися на не зовсім привабливі умови в банках.

Найчастіше фінустанови видають споживчі цільові кредити готівкою або на картку на досить непривабливих вимогах:

• особам від 21-го, а то і 25 років;

• з достатнім рівнем доходу. Чим він вищий і прозоріший, тим більше шансів на схвалення кредиту;

• з документів, окрім паспорта та ІПН, можуть вимагати і довідку про доходи;

• стаж роботи повинен бути не менше 1-3 років;

• наявність застави або поручителя в разі значної суми позики.

У зв’язку з цим для непрацюючих студентів банківське кредитування може бути не по зубам. Простіше і вигідніше взяти кредит від 1 000 грн у небанківських фінансових компаніях, наприклад, у Forza Credit. Тут умови отримання грошей кращі, адже основна аудиторія таких компаній і є молоді люди. Щоб стати клієнтів організації, студенту потрібно виконати декілька умов:

• надати дані паспорта (громадянина України) та ІПН;

• досягти 18 років;

• мати мобільний телефон і особисту банківську картку.

Як повернути кредит компанії?

Звичайно ж, кредит, як і будь-яка послуга, не безкоштовне задоволення. Якщо ви поступили до вузу на контракт і вирішили взяти кредит, добре помізкуйте, за що будете оплачувати навчання. Адже позика – це вихід із ситуації на короткий строк. Її все одно потрібно віддавати. Тому навіть якщо ви станете постійним клієнтом фінансової компанії, обов'язково подбайте про додаткові джерела доходу.

На щастя, для молодих людей роботи, особливо в літню пору, вистачає. Студент може поєднувати її разом із навчанням, як це зазвичай практикують в західних країнах.

Тож не впадайте у відчай і у разі матеріальних труднощів звертайтеся лише в надійний і зручний кредитний сервіс, такий як Forza Credit.

Назад