Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Давайте дізнаємося докладніше, що таке кредитні канікули?

27.09.2018

Кожен може зіткнутися з проблемою невиплати по кредиту. Рівень доходу населення в Україні досить невисокий, тому це цілком реально. Маючи активну позику, рано чи пізно її необхідно буде повернути.

Звичайно ж влізти в прострочення ніхто не хоче. Що робити, щоб уникнути подібних моментів? Чи існує компроміс в складних ситуаціях? І наша відповідь - так!

  1. Спробуйте позичити кошти у родичів.
  2. Можна здійснити перекредитування кредиту в іншому банку для погашення поточного боргу;
  3. Існує непогана альтернатива усього вище переліченого - реструктуризація;
  4. І найзручніше - кредитні канікули.

Саме 4 варіант може стати найоптимальнішим виходом. Адже він надає тимчасове зволікання виплати. Це найкраще рішення якщо ви знаєте, що в майбутньому очікуються великі витрати (подорож, ремонт і т.д.) і заплатити за заборгованість не буде можливості. Через пару місяців Ви повернетеся в стабільний дохід і погасите кредит повністю.

Період канікул призупиняє виплати, в цей момент відсотки та штрафи не нараховуються. Кредитори просто чекають терміну, який був обговорений і не вживає щодо клієнта ніяких негативних дій.

Це звичайно дуже хороший вихід зі складної ситуації але як до нього прийти?

Відстрочка у вигляді «кредитних канікул» можлива:

  • Коли це було обумовлено умовами підписаного вами кредитного договору;
  • На прохання позичальника у разі, якщо йому важко зробити оплату вчасно;
  • Якщо їх надав співробітник колекторської фірми.

Кредитні канікули повинні бути передбачені як правило самою угодою. В кожній фінансовій установі різні умови, і бажано все обумовити заздалегідь, ніколи не виключайте форс-мажорів. Звичайно ж не скрізь є така пропозиція, але шанс є завжди. Просто поговоріть зі своїм кредитним спеціалістом.

Відстрочка виплат по кредиту доступна за запитом самого позичальника. Необхідно лише звернутися до свого кредитного спеціаліста з офіційною заявою, про відстрочення оплати. Обов'язково в такому випадку вкажіть причину. Кредитор відразу проведе аналіз ваших виплат, наскільки вони були своєчасними, наскільки ви викликаєте довіру у фінансової установи. 

Є й неофіційна відстрочка, вона зазвичай видається після телефонних дзвінків від співробітника позичальникові, який вже пропустив виплату. Тривалість такої відстрочки зазвичай не перевищує двох тижнів, і не є офіційною. Це просто домовленість в усному форматі, поступка на яку організація може піти, якщо впевнена в Вас.

На скільки зазвичай оформляються кредитні канікули і з якої причини?

Ні законом, ні навіть самим договором не визначаються умови та причини. Все залежить від обставин, що склалися у позичальника, від сумлінності, можливості здійснення оплати. Наприклад, можна оформити такі «канікули» на період декрету. Якщо клієнт до цього моменту вносив платежі щомісяця, вчасно протягом останніх 12-ти місяців. Звичайно ж на весь період її ніхто не надасть, але близько 2-х місяців термін цілком реальний.

Причини: хвороба, виїзд за кордон (тимчасовий), подорож, спортивні змагання, наказ про скорочення з роботи, відкриття бізнесу в іншій країні та ін. Чи є причина задовільною, вирішує співробітник та фінансова установа. Все повинно бути підтверджено довідками та відповідною документацією, згідно з якими можна довести, що клієнт не може платити з поважної причини, а не просто тому що «не хоче».

На превеликий жаль в 2018 році, саме в Україні, немає актуальних пропозицій щодо «кредитних канікул». Тому бажано просто брати позику, де допустима пролонгація. Хоча наприклад, ще 3-4 роки тому, дана пропозиція була актуальною в деяких банках.

Назад