Тут ви можете оплатити кредит без авторизації на сайті

Введіть номер телефону користувача Forzacredit

Зазначте бажану або всю суму до погашення

Міфи і реальність щодо невиплат по кредиту

27.09.2018

Чи можна забути про кредит та не повертати його організації, яка довірилася і допомогла вам?

Питання одразу відповідає саме на себе, але поглянемо на ситуацію детальніше, розклавши все по поличках. Зараз час миттєвих кредитів, вони знаходяться на піку популярності, через свою швидкість та простоту. Банківська картка та паспорт, і незабаром Ви вже зможете отримати необхідні кошти.

Все так яскраво та безхмарно, так заманливо, чи не так? Та чи має вся процедура законні підстави, чи має домовленість в мережі Інтернет юридичну силу? Звичайно ж - так, якщо мова йде про легальні фінансові організації, при оформленні документу в режимі онлайн, ваші взаємні зобов'язання закріплюються в електронному документі. Навіть незважаючи на те, що на ньому немає Вашого підпису, він має законну силу, як і той, що був би укладений в банку.

Більше впевненості до Вас прийде, якщо ви ознайомитеся з Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг». Тому, якщо клієнт прийме помилкове рішення не платити по кредиту, адже там немає підпису, то це буде не найкраще рішення. Краще оформіть пролонгацію або реструктуризацію. Якщо в першому випадку Ви впораєтеся самостійно, то для другого варіанту знадобиться підійти у відділення для того, щоб підібрати новий графік виплат. Щоб не отримати пеню, оформіть пролонгацію або реструктуризацію до кінця терміну погашення кредиту.

У разі, якщо клієнт вирішує не погашати кредит, на нього чекає спілкування з колекторами, які вже точно не мають властивість робити день краще. Даний договір має юридичну силу, тому варто розуміти, що невиплата по позиці, може привести прямо до суду. До того ж, ніхто не хоче отримати величезну кількість штрафів, а ще, такими діями можна попсувати свою кредитну історію, адже всім це враховується.

Але, якщо клієнт сумлінний та порядний, своєчасно здійснює виплати та не біжить від проблем, тоді фінансові організації ніколи не дозволять йому потрапити в неприємності, та будуть йти на зустріч. До того ж постійні клієнти завжди мали безліч переваг. Такі як - знижки, програми лояльності, а сума позики зростає з кожним новим погашенням позики. Інтереси сумлінного, чесного клієнта завжди понад усе!

Назад