ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Так, ви можете повернути кредитні кошти в будь-який день строку кредитування, відсотки стягуватимуться за фактичну кількість днів користування позикою. Без комісії і штрафів за дострокове погашення.
Да, вы можете вернуть кредитные средства в любой день периода кредитования, проценты будут взиматься за фактическое количество дней пользования займом. Без комиссии и штрафов за досрочное погашение.
Підготуйте фото паспорта та ІПН, банківську картку з балансом від 1 грн, підключіть web-камеру до гаджету з інтернетом.
Подготовьте фото паспорта и ИНН, банковскую карту с балансом от 1 грн, подключите web-камеру к гаджету с интернетом.
При першому зверненні до компанії вам доступні кошти від 500 до 4000 грн. Оберіть необхідну суму, за допомогою кредитного калькулятора розрахуйте вартість позики на бажаний строк та подайте заявку на кредит.
Будь-яка людина, якій ви довіряєте, може погасити ваш кредит. Для цього їй потрібно мати при собі мобільний телефон, знати ваші дані і реквізити нашої компанії. Детальну інформацію про способи погашення позики дивіться в розділі «Кредит і погашення».
Любой человек, которому вы доверяете, может погасить ваш кредит. Для этого ему нужно иметь при себе мобильный телефон, знать ваши данные и реквизиты нашей компании. Подробную информацию о способах погашения займа смотрите в разделе «Кредит и погашение».
Щоб увійти в Особистий кабінет, ви повинні бути дійсним клієнтом компанії ForzaCredit, тобто мати хоча б один закритий кредит у сервісі. Також вам знадбиться мобільний телефон, на який надійде одноразовий пароль для входу в кабінет.
«ForzaCredit» выдает займы физическим лицам в возрасте от 18 до 70 лет. Поэтому вы вполне можете рассчитывать на выдачу кредита. Заполните заявку на нашем сайте и ожидайте быстрое решение компании.
«ForzaCredit» видає позики фізичним особам віком від 18 до 70 років. Тому ви цілком можете розраховувати на видачу кредиту. Заповніть заявку на нашому сайті та чекайте на наше швидке рішення.
При первом обращении в компанию вам доступны средства от 500 до 4000 грн. Выберите необходимую сумму, с помощью кредитного калькулятора рассчитайте стоимость займа на желаемый срок и подайте заявку на кредит.
У всіх трапляються кризові ситуації. В цьому немає нічого катастрофічного. Якщо ви не можете повернути кредит вчасно, продовжіть дію контракту. Пролонгація кредиту доступна всім клієнтам компанії, як новим, так і постійним. Для її оформлення зв'яжіться з нашими фахівцями, зателефонувавши на гарячу лінію. Вам повідомлять, як діяти далі.
В кризисных финансовых ситуациях, когда у вас нет возможности погасить заем до конечного срока кредитования, вы можете оформить пролонгацию, то есть продлить контакт. Советуем заранее уведомлять о проблеме нашего кредитного специалиста, чтобы избежать просрочку займа.
У кризових фінансових ситуаціях, коли у вас немає можливості погасити позику до кінцевого строку кредитування, ви можете оформити пролонгацію, тобто продовжити контакт. Радимо заздалегідь повідомляти нашого кредитного спеціаліста про проблему, щоб уникнути прострочення позики.
Якщо ва не прийшло SMS з перевірочним код під час оформлення кредиту, запросіть повторну відправку повідомлення, натиснувши кнопку «Відправити ще раз». Можливо на той момент ви перебували не в мережі, або телефон визначив SMS як системне і зберіг в іншій папці. Зачекайте певний час. При виникненні додаткових питань ви завжди можете звернутись в чат, до нашого фахівця.
Очікуйте на рішення по заявці впродовж декількох хвилин. Віримо в те, що воно буде позитивним! У певних, складних, випадках нам знадобиться більше часу для того, щоб провести додаткову перевірку вашої особистості за необхідності.
Відмовитися від кредиту ви можете лише до того, як погодитеся з умовами договору, тобто підпишете його. Якщо ви вже підтвердили оформлення позики, скасувати дію неможливо. Після цього договір повноцінно вступає в силу, і гроші перераховуються на ваш рахунок.
По-перше, перевірте, чи коректно заповнені всі дані. Переконайтеся, що все не переплутано місцями, звірте цифри ще раз (інн, наприклад). До речі, вельми важливо перевірити - чи не минув термін дії вашої картки, чи є вона актуальною на даний момент. Отримавши відмову, не поспішайте відправляти повторну заявку. Перевірте всі дані і, тільки через кілька днів, спробуйте ще раз. Система на той час встигне оновитись і, можливо, прийме інше рішення.
Ви можете оформити лише одну заявку. Наступна буде доступна після повного закриття попереднього кредиту. Не рекомендуємо вам брати другий кредит в іншому банку, щоб в кінцевому результаті, вас не очікували великі фінансові труднощі, у вигляді боргової ями.
Найпоширеніша причина відхилення кредитної заявки – некоректно введені особисті дані. Перевірте їх і спробуйте подати заявку повторно. Або зверніться до нашої служби підтримки.
Если вам не пришло SMS с проверочным код при оформлении кредита, закажите повторное сообщение, нажав кнопку «Отправить еще раз». Возможно, на тот момент вы были не в сети, или телефон определил SMS как системное и сохранил в другой папке. Подождите некоторое время. При возникновении дополнительных вопросов вы всегда можете обратиться в чат, к нашему специалисту.
Возможно, на вашей карточке не хватает средств для проведения данной операции. Или у вас установлен определенный лимит, изменить который можно в Личном кабинете или позвонив в банк, в котором она была вам выдана. Измените лимит, внесите минимум 1 грн на счет и попробуйте еще раз пройти верификацию карты.
Можливо, на вашій картці не вистачає коштів для проведення даної операції. Або у вас встановлений певний ліміт, змінити який можна в Особистому кабінеті або зателефонувавши в банк, в якому вона була вам видана. Змініть ліміт, внесіть мінімум 1 грн на рахунок і спробуйте ще раз запросити верифікацію вашої картки.
Повернути кредит можливо декількома способами: через Особистий кабінет за допомогою банківської картки на нашому сайті; в терміналах мереж EasyPay, IBox, 24nonStop, Tyme або City24 або в будь-якому відділенні українських банків. Погасити заборгованість у терміналі або банку ви можете, переказав потрібну суму на поточний рахунок компанії за реквізитами: - р/р 26501052602088 в ПАТ КБ "ПриватБанк" МФО 320649; - р/р 26009013138001 в ПАТ "Альфа-Банк" МФО 300346. Детальніше читайте в розділі «Кредит і погашення»: https://forzacredit.com.ua/ua/credit.
У всех случаются кризисные ситуации. В этом нет ничего катастрофического. Если вы не можете вернуть кредит вовремя, продлите контракт. Пролонгация кредита доступна всем клиентам компании, как новым, так и постоянным. Для ее оформления свяжитесь с нашими специалистами, позвонив на горячую линию. Вам сообщат дальнейшие шаги.
Вернуть кредит возможно несколькими способами: через Личный кабинет с помощью банковской карты на нашем сайте; в терминалах сетей EasyPay, IBox, 24nonStop, Tyme, City24 или в любом отделении украинских банков. Погасить задолженность в терминале или банке вы можете, перевев нужную сумму на текущий счет компании по реквизитам: - р/с 26501052602088 в ПАО КБ "ПриватБанк" МФО 320649; - р/с 26009013138001 в ПАО "Альфа-Банк" МФО 300346. Детальнее читайте в разделе «Кредит и погашение»: https://forzacredit.com.ua/ua/credit.