Блог

Давайте дізнаємося докладніше, що таке кредитні канікули?

04.07.2018180Коментарі976x549 10

Кожен може зіткнутися з проблемою невиплати по кредиту. Рівень доходу населення в Україні досить невисокий, тому це цілком реально. Маючи активну позику, рано чи пізно її необхідно буде повернути.

Звичайно ж влізти в прострочення ніхто не хоче. Що робити, щоб уникнути подібних моментів? Чи існує компроміс в складних ситуаціях? І наша відповідь - так!

 1. Спробуйте позичити кошти у родичів.
 2. Можна здійснити перекредитування кредиту в іншому банку для погашення поточного боргу;
 3. Існує непогана альтернатива усього вище переліченого - реструктуризація;
 4. І найзручніше - кредитні канікули.

Саме 4 варіант може стати найоптимальнішим виходом. Адже він надає тимчасове зволікання виплати. Це найкраще рішення...

Детальніше

Міфи і реальність, відповідно невиплат по кредиту

23.06.2018789Коментарі976x549 9

Чи можна забути про кредит та не повертати його організації, яка довірилася і допомогла вам?

Питання одразу відповідає саме на себе, але поглянемо на ситуацію детальніше, розклавши все по поличках. Зараз час миттєвих кредитів, вони знаходяться на піку популярності, через свою швидкість та простоту. Банківська картка та паспорт, і незабаром Ви вже зможете отримати необхідні кошти.

Все так яскраво та безхмарно, так заманливо, чи не так? Та чи має вся процедура законні підстави, чи має домовленість в мережі Інтернет юридичну силу? Звичайно ж - так, якщо мова йде про легальні фінансові організації, при оформленні документу в режимі онлайн, ваші взаємні зобов'язання закріплюються в електронному документі. Навіть незважаючи на те, що на ньому немає Вашого п...

Детальніше

Фінансові установи стали менше відмовляти у кредиті?

19.06.2018743Коментарі976x549 8

Відповідь на це питання позитивна, як ви думаєте чому? Чому ж банки стали більш лояльні до позичальників?

Реальність полягає  в тому, дорогі читачі - за що боремося, те і отримуємо. І на цей раз йде роздача найприємніших бонусів. Як виявилося, на даний момент в банки йдуть більш надійні позичальники. Це ж добре, чим краще клієнт, тим позитивніший результат на нього чекає. На превелике щастя, за статистикою на сьогодні таких клієнтів набагато більше.

Фінансові аналітики вважають, що позитивні зміни відбуваються через те, що ситуація на ринку кредитування розвивається. Все завдяки більш посиленій перевірці потенційних клієнтів, оцінки їх можливостей, детальному вивченню кредитної історії, і навіть аналізу ст...

Детальніше

9 найбільш приголомшливих фактів про банки та кредити

13.06.2018741Коментарі976x549 8

А Ви готові познайомитися з цікавими фактами зі світу фінансів, прямо зараз?

Не варто недооцінювати кредитні організації. Ще з появою перших грошей, з'явилися і перші лихварі-кредитори. Все починалося ще за кілька тисячоліть до Різдва Христового.

 • Найперша кредитна організація відкрилася в 1472 році, в Італії. Мала дуже гарну назву - Banca Monte dei Paschi di Siena. Хоча зараз, гігантом за кількістю надійності банків можна назвати Швейцарію, там активно функціонує - 450 комерційних банків.
 • Другий дивовижний факт покаже, що ще в VIII столітті лихварі-кредитори користувалися величезною популярністю. Даний висновок було зроблено після розкопок, котрі проходили на території - Туреччини, Іраку, Єгипту.
 • А ось, третій факт з...

  Детальніше

Не лякайтеся труднощів. Вихід є завжди!

04.06.2018840Коментарі%d0%b4%d0%bb%d1%8f %d0%b4%d0%be%d0%bb%d0%b6%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%b2 %d0%bf%d0%b0%d0%bc%d1%8f%d1%82%d0%ba%d0%b0

Щоб не загубитися в жахах та сумнівах, у разі, якщо позику закрити нічим, скористайтеся головними порадами.

Перше правило говорить - ніколи не ховайтеся! Уникаючи проблему, Ви її 100% не вирішите, а набудете собі ще більше головного болю. Уникаючи зустрічей, контактів з представниками фінансової установи - дуже нерозумно. Якщо клієнт не вноситиме кошти, котрі повинен внести, буде ховатися, на нього чекають не дуже приємні наслідки. Наприклад, борг можуть продати колекторам. А вже з ними, ніхто не хоче мати справу. Краще поговоріть з представниками банку, прийдіть до спільного рішення, разом.

Друге правило, не менш важливе - урізати витрати. Не ставтеся безвідповідально до своїх боргів. Наявність прострочення може серйозно...

Детальніше

Приведіть в порядок особисті фінанси!

22.05.2018757Коментарі%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b5 %d0%b2 %d0%bf%d0%be%d1%80%d1%8f%d0%b4%d0%be%d0%ba %d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b0%d0%bd%d1%81%d1%8b

Для того, щоб Ви перестали бути в боргах, важливо правильно поводитися з грошима. А чи вмієте Ви керувати своїми фінансами?

В наш час, українці стали халатно ставитись до свого фінансового становища. Вони постійно сподіваються на те, що чарівна картка їх врятує. Але так і за все життя Ви не зможете вилізти зі статусу - боржника. Кредити рятують в багатьох випадках, але і в багатьох, стають тим, що затягує на дно. Якщо правильно провести розрахунки, все буде йти тільки на користь, але розкидаючись коштами – щастя не знайти!

Важливо навчитися відповідальним чином поводитись з грошима, з нагальною повагою, в цей непростий для споживача час. Нічого поганого немає в кредитах, але якщо брати їх постійно, не закінчуючи це замкнене коло, то Ви можете привес...

Детальніше

Чи можливо взяти кредит з поганою кредитною історією?

14.05.2018816Коментарі%d0%ba%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d1%82 %d1%81 %d0%bf%d0%bb%d0%be%d1%85%d0%be%d0%b9 %d0%ba%d0%b8

Ви дізнались про те, що Ваша кредитна історія не є чудовою? Не впадайте у відчай, навіть в такій ситуації знайти банк де займ можуть схвалити – можливо!

Перед тим як будете оформлювати кредит, обов’язково перевірте свою кредитну історію. Таким чином Ви будете знати на що Вам розраховувати! Це можливо зробити на сайті Бюро КІ - ubki.ua. Але якщо те що Ви побачите неприємно розчарує, не опускайте руки, МФО найчастіше дають шанс виправити свою історію, головне в подальшому погашати кредит вчасно.

Найчастіше фінансові установи уважніше переглядають КІ за останні 2 роки. Ваш рейтинг стане набагато вище, якщо Ви погасите всі поточні позики. Далі, якщо всі кредити будуть сплачені в терміни, то і історія стане набагато краще. Відпо...

Детальніше

Забудь про набридливі черги в банку!

03.05.2018793Коментарі976x549 4

Досить стояти в черзі до кредитного менеджера. Тим паче цього можна насправді уникнути. Не втрачай час дарма, бо він найцінніше, що в нас є!

Як усім відомо, час у банках тече дуже повільно. Результат цього – запізнення на нараду, Ви пропускаєте важливі події. Можливо втратити цілий день на цю справу, що надає ризик набути дуже суттєвих незручностей в житті. Давайте розберемося, що допоможе уникнути цього безглуздя. Бо вихід є завжди! Не гайте час дарма та оформлюйте кредити швидко, без проблем.

Надважливо обрати вірний день для відвідування банку. Є дні, котрі особливо завантаженні для клієнтів, пам'ятайте про це. Не варто йти до банку о 8:30 – 9:30, чи в обід, або ввечері – 17:30-19:00. В цей час йде наплив відвідувачів, котрі хочут...

Детальніше

Які можуть бути помилки при оформленні кредиту?

06.04.2018972Коментарі976x549 3

При оформленні онлайн-кредиту, Ви можете наткнутись на підводне каміння. Фінансові помилки, можуть привести Вас до боргової ями. Дуже важливо не робити помилок та уважно поставитись до цього питання.

Щоб не наступати на свої граблі, в даній темі Вам це точно не потрібно, ми розповімо про найпоширеніші помилки позичальників.

По-перше, не просіть нікого оформити за Вас кредит. Навіть якщо ситуація дуже складна. Заповнюйте анкету самостійно. «ForzaCredit» гарантує своїм клієнтам повну безпеку особистих даних. Ми використовуємо перевірку карт, регулярно проводимо тестування сайту на подолання захисту. Наша фінансова компанія робить все для захисту даних. Вам варто лише докласти певних зусиль, щоб не наробити помилок. Нікому не повідомлюйте св...

Детальніше

Кредит для пенсіонерів - бути чи не бути?

23.03.2018821Коментарі976x549 2

Банки охоче видають кредити пенсіонерам, адже ті, мають постійний стабільний дохід. До того ж, вони відповідально ставляться до оплати позики, вносячи суму в точні терміни!

Хоч пенсія ясна річ в Україні не має захмарних цифр, але великою перевагою є те, що це постійний, стабільний дохід. Тобто фінансові установи з точністю впевнені в тому, що отримають свої кошти назад. Їм вигідніше видати кредит тому, хто зможе повернути гроші. Тому, що стосується банків, звичайно ж, кредитам для пенсіонерів - бути.

А якщо розглядати іншу сторону, самих пенсіонерів, то кредиту - бути, лише у тому випадку, якщо людина правильно зможе розрахувати фінанси. Не витрачати впалу з неба суму, на право і на ліво, а розраховувати все так, щоб потім не поринути в боргову яму. ...

Детальніше

Мікропозика: чи варто брати кредит до зарплати?

22.03.2018821Коментарі976x549

Якщо правильно все розрахувати, ви зможете усвідомити дуже цікавий факт, що мікропозики мають значну кількість переваг!

Бурхливі дискусії по темі позик, вже давно охопили інтернет. Безліч негативних коментарів незадоволених клієнтів, які насправді є злісними неплатниками. Дуже важливо правильно фільтрувати інформацію. Адже, якщо ви берете кредит не роблячи своєчасні виплати після, не варто дивуватись наявності штрафів.

Невдоволення тут не доречно, людина оформляючи кредит повинна провести повне ознайомлення з договором. Позичальник, критикуючи фінансову компанію, яка видала йому кредит, виставляє себе в негативному світлі. У світлі тієї людини, яка є фінансово не грамотною, та до того ж, ще й безвідповідальною.

Не варто боятись брати позику, якщ...

Детальніше

Гроші-онлайн

18.12.20171647КоментаріImage.dmp.full.rbs digital hero 028 rgb lo

Гроші-онлайн - це новий етап розвитку сектору приватного кредитування від «ForzaCredit».
Аудиторія мережі інтернет, зростає вражаючими темпами. Сьогодні більше 50% українців, у віці від 16 років, користується інтернетом на мобільних пристроях, смартфонах, планшетах.
Існує багато переваг для користувачів, які звертаються до послуг компанії, що працює під торговою маркою - «ForzaCredit»:

 • можливість в спокійній домашній обстановці, визначити для себе - який розмір кредиту, розмір переплати, стане для нього оптимальним. Для цього необхідно скористатись онлайн- сервісом, під назвою - «Калькулятор позик»;
 • впевненість у схваленні заявки на видачу позики;
 • ...

  Детальніше