Топ-5 звичок успішних людей, які змінюють життя на краще

Топ-5 звичок успішних людей, які змінюють життя на краще

Успіх завжди трактувався як синонім трудоголізму, проте вже давно перевірено, що він напряму пов’язаний із набором хороших звичок. У ЗМІ ми часто чуємо про знаменитостей, які завдяки своїм талантам завоювали неабиякий успіх у бізнесі чи роботі. Перші зароблені кошти відомих щасливчиків приходили їм неабияк важко, але за допомогою корисних звичок вони досягли злетів після падіння.

Вставайте вранці. Роберт Ігер, головний виконавчий директор компанії «Дісней»

Роберт не єдиний успішний чоловік, чий ранок починається близько 5:00. Дослідження американських учених показали, що людський мозок найбільш продуктивний від 2,5 до 4 годин після пробудження. Тому спробуйте хоч інколи прокидатись рано-вранці та переконаєтесь, що отримаєте серйозну перевагу над усім світом.

Ви здивуєтесь, скільки можна всього встигнути. Наприклад, за цей час придумайте 10 нових справ, якими ви б могли займатись; прорахуйте бізнес-план, витрати та сплануйте покрокову інструкцію своїх дій. І, навіть, якщо план вам здається недосяжним через брак коштів, ви завжди можна отримати гроші на картку за допомогою онлайн-кредитів, адже більшість успішних людей саме так і починали.

Аналізуйте дії. Білл Гейт, засновник компанії Microsoft

Одного разу Білл сказав, що добре святкувати успіх, проте не менш важливо отримувати і засвоювати хороший урок зі своїх невдач. Аналіз та підбиття підсумків від ваших вчинків – обов’язкова складова успіху. Не бійтесь робити крок назад та продумувати свої наступні дії. Поміркувавши над помилками, ви знатимете, як діяти в тій чи іншій ситуації в майбутньому.

Якщо ви відкрили власну справу та зазнали невдачі, не варто впадати у відчай. Сам Білл неодноразово зіштовхувався із труднощами, перш ніж випустив у світ свій перший персональний комп’ютер. А чи знали ви, що коли в нього не вистачало грошей, він брав їх у кредит та все рівно досягав поставлених цілей, ставши найбагатшою людиною у світі?

Слідкуйте за трендами. Ренді Цукерберг, бізнесвумен, старша сестра Марка Цукерберга

Хоча б один раз у житті кожен із нас створював дописи в соціальній мережі, про те, як ми проводимо вихідні дні та чим займаємось у вільний час. Водночас,  чекаючи схвальних коментарів та лайків, ми нетерпляче переглядаємо, а чим же займаються наші знайомі та друзі. Ера СПВ – страх пропустити важливе!

Сучасне суспільство потопає у вирі соціальних мереж, і навряд чи кожен з нас розуміє, скільки часу витрачає на пусті світлини чи стрічку новин. Однак ера інновацій має безліч переваг. Зокрема, завдяки сучасним технологіям ми можемо заробляти не лише офлайн, а й онлайн.

Використовуйте час у соціальних мережах з користю, робіть продажі в інтернеті та відкривайте перші стартапи, а у разі фінансових негараздів користуйтеся такими сервісами, як Forza Credit. Саме вони  допоможуть вам отримати швидкі гроші на початок свого бізнесу.

Практикуйте спокій. Опра Вінфрі, американська телеведуча

Успішні люди у всьому світі давно практикують медитації. Усього 20 хвилин на день, і в результаті – очищення свідомості, зниження стресу, підвищення працездатності, креативності та поява вибухових ідей. Виділяйте час на тишу, навіть під час роботи. Така звичка вже давно стала цікавим трендом у суспільстві. Розвивайтесь у різних областях та отримуйте від хобі не тільки задоволення, а й користь.

Розставляйте пріоритети правильно. Стів Джобс, американський підприємець, співзасновник Apple

У кожної людини є особливі речі, які викликають приємні та справжні емоції. Ці справи чи предмети здатні відновити життєву гармонію. Прогулянки із сім’єю, час з друзями, розмова з батьками чи просто шопінг – не важливо, що саме приносить вам щастя. Головне – правильно розставляти пріоритети між роботою та відпочинком і не забувати отримувати задоволення від простих буденних речей. А онлайн-гроші за декілька хвилин допоможуть здійснити найзаповітнішу чи найнесподіванішу мрію.

Отож, беріть приклад з успішних людей: прокидайтесь зранку, розставляйте пріоритети, плануйте, медитуйте, радійте злетам та не засмучуйтесь через падіння. Пам’ятайте – усі мрії здійснюються, якщо поруч є надійна фінансова підмога, така як онлайн-сервіс легких та простих кредитів Forza Credit.

Сумма кредита
500
Срок кредита
5 дней
0.6
Стоимость в день