Пролонгація терміну кредиту

Послуга продовження кредиту, яка дозволяє перенести дату погашення кредиту без нарахування пені та негативних змін в кредитній історії.

На який термін можна пролонгувати кредит?
Пролонгація здійснюється на аналогічний період фактичних днів користування кредитом, але не більше 30 днів. Тобто, якщо Ви на 15й день користування кредитом здійснюєте пролонгацію, Ваш кредит буде продовжений на 15 днів.

Як скористатися пролонгацією?
Для пролонгації кредиту Вам необхідно сплатити лише суму фактично нарахованих відсотків (а також, при наявності, оплатити штраф і пені). Після сплати всіх відсотків нова дата погашення відобразиться в особистому кабінеті.

1) Оплата в особистому кабінеті

Пролонгація можлива лише після підписання в особистому кабінеті договору пролонгації.

Для цього клієнт спочатку вносить платіж (через різні канали погашення заборгованості), якщо внесеної суми достатньо клієнту в особистому кабінеті необхідно підписати договір пролонгації. Виключенням є тільки банківський платіж. Якщо клієнт оплачує через банк кошти будуть зараховані в будь якому випадку як часткове погашення і пролонгації не буде.

Приклад:

Інструкція для пролонгації

Зверху клієнт бачить суму, яку він оплатив, а в таблиці умови пролонгаціі.

Нижче поле для введення ОТР пароля, щоб підписати Договір на пролонгацію. А нижче сам текст цієї додаткової угоди.

Інструкція для пролонгації

Пролонгувати договір клієнт може тільки в рамках поточного дня до 00:00 (початку наступного), якщо клієнт не підписує додаткову угоду, кошти, які оплатив клієнт будуть зараховані як часткова оплата і пролонгаціі не відбудеться.

2) Оплата без авторизації в особистому кабінеті

Клієнт або 3-тя особа можуть оплатити з наших сайтів кредит без авторизації в особистому кабінеті.

Інструкція для пролонгації

Якщо суми достатньо для пролонгації, тоді на фінансовий номер клієнта прийде СМС повідомлення з посиланням і ОТП для підписання договору пролонгації.
Якщо клієнт перейде за посиланням в смс він потрапить на сторінку авторизації в особистому кабінеті , після авторизаціі клієнту відобразиться сторінка для підписання договору пролонгації договору. Далі необхідно підписати договорі (дивитися п1)

3) Оплата через термінальні мережі

Аналогічно як і оплата без авторизації в особистому кабінеті

Після успішного платежу, в разі якщо коштів буде достатньо для пролонгації кредиту, клієнту на фінансовий номер прийде СМС повідомлення з посиланням на особистий кабінет і ОТП для підпису договору лонгації.

Або клієнт може зайти в особистий кабінет і підписати договір пролонгації. (дивитися п1)

Яка вартість пролонгації?
Вартість пролонгації — це сума нарахованих відсотків на поточний момент. Точну вартість пролонгації Ви можете дізнатися у своєму Особистому кабінеті.

Яка процентна ставка буде після пролонгації?
При пролонгації кредиту з базовою процентною ставкою, ставка після пролонгації буде 1,99% в день. Умови пролонгації продуктів зі знижкою описані в паспорті продукту і в Вашому договорі.