Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Мікрозайм на картку

Де можна швидко, просто і вигідно взяти мікропозику?

Ви напевно не раз бачили на вулицях вивіски і оголошення з пропозицією швидко отримати мікропозику?

А чи знаєте ви, наскільки зручна і корисна це послуга? Якщо ні – ми розповімо про неї докладніше.

Чим мікропозика краще банківського кредиту?

Відразу хочемо уточнити: банківський споживчий кредит і мікрокредит – абсолютно різні послуги. І мікрокредит відрізняється в кращу сторону з наступних причин:

 • видається швидко: гроші будуть у вас протягом 1 години з моменту, коли ви почнете оформляти мікрокредит, тоді як в банку доведеться чекати кілька робочих днів;
 • отримати його набагато простіше: вимог для оформлення мікрокредиту набагато менше, ніж запросять в банку;
 • взяти його можна з 18 років, тоді як банки кредитують мінімум з 21 року (а деякі компанії мають ще більш високий віковий поріг);
 • для оформлення не треба нікуди ходити – все оформляється в онлайн-режимі, тоді як в банк обов’язково доведеться йти особисто;
 • отримати гроші можна на карту будь-якого банку, тоді як банки видають гроші тільки на свої карти (а якщо у вас її немає, то доведеться її оформляти, навіть якщо вона вам не потрібна);
 • взяти мікрокредит можна, навіть якщо у вас погана кредитна історія, або ви офіційно ніде не працевлаштовані, тоді як в банку по обом причин вам, швидше за все, відмовлять.

В яких ситуаціях варто оформляти мікрокредит?

Якщо узагальнити: споживчий кредит в банку підходить, якщо потрібні великі суми, і віддавати їх ви плануєте від декількох місяців до декількох років. За умови, що ви відповідаєте вимогам банку, звичайно.

Мікропозика – підходить, якщо гроші вам потрібні дуже швидко, і вам вистачить невеликої суми. Наприклад, якщо:

 • ваш бюджет був жорстко розпланований до зарплати, а її затримали;
 • ви знаходитесь далеко від дому, і у вас немає грошей на квиток назад, або на поточні витрати в іншому місті / на дачі / відпочинку;
 • треба терміново вирішити виниклі проблеми зі здоров’ям: йти в приватну лікарню на прийом, здавати аналізи, купувати ліки, проходити діагностику, змінювати дієту;
 • зламалася незамінна в житті річ, і її треба лагодити або міняти.

У кожній із подібних ситуацій у людини зазвичай немає часу чекати, і немає часу звертатися за допомогою до близьких (а іноді цього просто не хочеться робити). Причому нерідко буває і так, що у вас є накопичення, просто немає можливості прямо зараз ними скористатися. Наприклад – якщо ваші гроші зберігаються на депозиті в банку, і їх не можна зняти на першу ж вимогу.

Хто може отримати мікропозику?

Як ми говорили вище, вимог до клієнта зовсім мало. Ви обов’язково повинні бути громадянином України, і вам повинно бути не менше 18 років. Також ви не повинні мати відкриті прострочені кредити де-небудь в інших місцях – це єдиний серйозний привід, через який мікрокредит можуть не видати.

Що потрібно, щоб оформити мікропозику онлайн?

Вам знадобляться:

 • документи: паспорт (старий паперовий або ID-карта) та ІПН;
 • карта, на яку ви отримаєте гроші (будь-якого українського банку, кредитна або дебетова – не важливо, аби вона була оформлена на ваше ім’я, і на рахунку у неї була хоча б 1 грн);
 • будь-яка камера (підійде від смартфона або ноутбука);
 • Інтернет і мобільний зв’язок – оскільки мікрокредит оформляється дистанційно.

Як отримати мікрокредит на карту цілодобово?

Ми розповімо, як виглядає процедура в деталях:

 1. Ви створюєте акаунт на сайті Форза Кредит. Для створення потрібен тільки мобільний номер.
 2. Заходьте в створений особистий кабінет, і заповнюєте анкету в ньому. Ми збираємо тільки основну інформацію про клієнтів: це ПІБ, контакти, і відомості про ваші доходи (але без будь-яких підтверджень).
 3. До анкети прикріплюєте фото документів (для цього вам і потрібна камера). Замість фото ви можете зробити скани. Головне правило щодо зображень – вони повинні бути читабельними, і будь-які дані на них не повинні редагуватися.
 4. Чи підтверджуєте, що карта належить саме вам. Для цього потрібно ввести її дані, і підтвердити верифікацію. Важливо: в ході прив’язки з карти буде списана 1 грн (або менша сума). Це потрібно, щоб ми побачили ім’я відправника. Протягом дня ці гроші повернуться назад.
 5. Подаєте заявку на отримання мікрокредиту. Вказати в ній треба всього 2 деталі: скільки ви хочете отримати, і через скільки днів збираєтеся повернути. Важливо: зазначайте розумно – ви повинні бути впевнені, що встигнете погасити мікрокредит вчасно.
 6. Чи очікуєте СМС і повідомлення електронної пошти з рішенням по вашій заявці. Якщо ви оформляєте перший мікрокредит в Forza Credit, то розглядати вашу заявку ми будемо до 30 хвилин в середньому. Якщо ви зверталися до нас хоча б раз – ми відповімо швидше.
 7. Ваша заявка схвалена? Перевірте email: ми надішлемо кредитний договір в електронному вигляді. Вам залишається тільки підтвердити свою згоду остаточно – для цього треба відправити ще одну СМС.

Справу зроблено – ви оформили мікрокредит. Інформація (зі взятої сумою і терміном погашення) повинна з’явитися на Вашому. Тепер залишилося тільки дочекатися переказу грошей – зазвичай ми відправляємо їх відразу ж, як тільки отримаємо вашу СМС, і протягом декількох хвилин кошти будуть вже на вашій картці.