Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Кредит з поганою кредитною історією

Одна з головних «характеристик» кожного позичальника – його кредитна історія. Це база, в якій відображається інформація про кредити, які він брав: скільки, де, на який термін, і найважливіше – як він погашав, і чи були прострочення.

Якщо людина ніколи і ніде не брала кредитів – її КІ чиста. Якщо брав, і завжди вчасно віддавав – вона позитивна. Якщо прострочення були давно, і після них були інші, вчасно повернуті кредити – вона теж позитивна.

Якщо ж недавно були проблемні кредити (з простроченням) – КІ буде поганою. І через неї можуть виникнути проблеми з отриманням нових позик.

Чи реально отримати кредит з поганою кредитною історією?

Так, реально, але не скрізь, і з обмеженнями.

Банки майже напевно відмовлять у кредиті людині з поганою кредитною історією. Якщо мова йде про невелику суму на короткий термін, і якщо за всіма іншими критеріями ви просто ідеальний клієнт (працюєте офіційно, зарплата висока) – тоді ще можуть і видати, якщо пощастить.

Є альтернатива: ви можете звернутися до нас – в МФО Форза Кредит. Ми не загострюємо увагу на кредитній історії: навіть якщо вона зіпсована – все одно можемо видати кредит.

Правда, якщо в минулому у вас було дуже вже багато проблемних кредитів, або якщо прострочений кредит відкритий зараз – то і ми можемо відмовити. Але спробувати ви можете – заявка подається швидко і через Інтернет, так що ви витратите буквально кілька хвилин на її подачу.

Переваги оформлення в МФО Форза Кредит в порівнянні з банком

Список плюсів, якими ми пишаємося:

 • працюємо цілодобово і без перерв;
 • працюємо онлайн (ви можете перебувати де завгодно, і не витрачаєте час на дорогу і черги);
 • видаємо кредити протягом 1 години, якщо ви звернулися до нас вперше, і протягом 10-15 хвилин, якщо ви звернулися знову;
 • не вимагаємо довідок про доходи;
 • готові видавати кредити людям з поганою кредитною історією, і допомогти вирішити фінансові проблеми.

Чому кредит в МФО дуже корисний при поганій кредитній історії?

Тому що інформація про нього теж відображається в кредитній історії.

Якщо ви візьмете у нас кредит, і вчасно його погасіть – ваша КІ покращиться. Навіть якщо це буде позика на маленьку суму і на короткий термін. А з поліпшеною КІ отримати більший кредит буде набагато простіше.

Цим способом деякі користуються спеціально – наприклад, щоб поліпшити КІ, і потім звернутися в банк, за більшою сумою. Причому іноді так роблять навіть ті, у кого історія і так нормальна – просто щоб показати, що у них було кілька кредитів, і всі вони повернуті без проблем.

Які вимоги до клієнтів?

У нас можуть отримати кредит громадяни України у віці від 18 до 70. У вас повинні бути оригінали паспорта та ІПН.

Обов’язкові вимоги на цьому закінчуються – нам не потрібні ні довідки, ні поручителі.

Що стосується кредитної історії – її ми обов’язково перевіряємо, і приймаємо рішення завжди індивідуально. Наприклад, якщо вона у вас погана, але ви запитуєте невелику суму на короткий термін, і ваш дохід дозволяє її повернути вчасно – ми схвалимо вашу заявку.

Що знадобиться для оформлення?

Крім документів вам знадобляться:

 1. Смартфон з хорошою камерою. Оператор не має значення, аби був українським. На рахунку повинно вистачати грошей на 2 SMS (знадобиться відправляти при оформленні).
 2. Карта, видана будь-яким українським банком.

Важливо: карта повинна бути вашою (на ваше ім’я), на ній має бути не менше 1 грн (при прив’язці карти випадкова сума до 1 грн на час спишеться), і вона повинна бути «відкрита» для переказів (як вхідних, так і вихідних ).

Як подавати заявку правильно: інструкція для новачків

Ми видаємо кредити тільки онлайн (через сайт).

Оформлення в нашій МФО виглядає так:

 1. Створити акаунт на свій мобільний номер. Для реєстрації тисніть «Кабінет», потім «Реєстрація» у верхньому правому куті сайту.
 2. Заходьте в особистий кабінет, і заповнюєте анкету. Дані треба вказувати без помилок, а інформацію про доходи – чесно і без завищень. Ми не вимагаємо довідку з місця роботи, але і від наших клієнтів теж чекаємо доброго ставлення.
 3. Сфотографуйте ваші паспорт і ІПН, і прикріпіть фото до анкети.
 4. Прив’яжіть до аккаунту свою карту, ввівши її дані. Кількість списаних копійок = ваш код, який треба відправити в SMS.
 5. Створіть і надішліть заявку на отримання. Рекомендуємо не вказувати максимальну суму, якщо ви звертаєтеся до нас в перший раз, і у вас погана кредитна історія. Краще спочатку взяти трохи менше, вчасно погасити, і пізніше запросити вже більше.
 6. Отримайте відповідь з рішенням в SMS. Ми розглядаємо заявку від нового клієнта до 30 хвилин в середньому (зазвичай швидше). З другого разу і далі відповідь даємо ще швидше – за 5-15 хвилин.
 7. Прочитайте кредитний договір (присланий на email), і підпишіть його ще одним SMS-кодом.

Відправили SMS? Перевірте особистий кабінет: в ньому повинна з’явитися інформація про те, що кредит активний (узятий). Тепер чекайте повідомлення про отримання грошей на карту – зазвичай ми відправляємо їх в найближчі кілька хвилин після оформлення.