Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Кредит без дзвінків

Майже завжди і всюди при оформленні кредиту вам подзвонить менеджер, щоб підтвердити заявку і, можливо, уточнити якісь нюанси.

Зайвий раз повторювати одне і те ж по телефону – хочеться не всім. Плюс сама розмова забирає час. А онлайн-кредити часто оформляють саме через швидкість видачі, щоб отримати гроші максимально швидко.

Ми дзвонимо своїм клієнтам тільки в разі потреби – ніяких зайвих уточнень. Всю потрібну нам інформацію ми запитуємо в анкеті.

Навіщо взагалі дзвонять при отриманні кредиту?

Ми зазвичай дзвонимо тільки новим клієнтам, при першому зверненні – щоб переконатися, що це реальна людина оформляє кредит на свої дані, а не шахрай. Тобто ми робимо це для безпеки самих же клієнтів. В цілому дзвінок триває не більше хвилини, зазвичай – ще швидше: 15-30 секунд, і ви можете класти трубку.

У деяких випадках ми взагалі не дзвонимо, навіть при першому зверненні. Наприклад, якщо у клієнта хороша або чиста кредитна історія, і він хоче отримати невелику суму на короткий термін.

В інших МФО вам можуть дзвонити частіше – при кожному зверненні. Ну а в банках вам можуть дзвонити ще частіше, і до того ж для отримання грошей часу знадобиться більше, і особисто в відділення їхати доведеться як мінімум 1 раз.

Також дзвонити клієнтові обов’язково будуть, якщо з виплатами виникнуть проблеми. Зазвичай менеджер зв’яжеться в перший же день прострочення – щоб дізнатися про її причини.

Чи реально отримати кредит без дзвінків?

Так, реально.

Якщо ви вже брали у нас кредит – з другого разу і далі ми не будемо вам дзвонити. Просто подаєте заявку через сайт, і отримуєте переказ.

Хто може до нас звернутися?

Будь-який громадянин України віком від 18 до 70 включно.

Для нас не має значення:

  • ваша кредитна історія – ми видаємо кредити, навіть якщо вона погана;
  • ваш джерело доходу (головне – щоб він був, і дозволяв погасити взятий кредит): ви можете працювати офіційно або неофіційно, бути студентом або пенсіонером.

Як отримати швидкий кредит без дзвінків?

Якщо ви звертаєтеся до нас в перший раз:

  1. Реєстрація. Для цього знадобиться ваш мобільний (будь-якого українського оператора).
  2. Увійдіть в створений акаунт, і заповніть анкету. Нам потрібні тільки найосновніші дані – так що на заповнення піде кілька хвилин.
  3. Зробіть фото українського паспорта та ІПН, і прикріпіть до анкети. Можете фотографувати документи хоч на телефон – аби фото вийшли чіткими, інформацію можна було розібрати, і обличчя було помітним.
  4. Прив’яжіть до аккаунту свою карту. Вона повинна бути оформлена на ваше ім’я, на рахунку повинна бути хоча б 1 грн, що не менше, і на карту повинно бути можна переводити гроші іншим людям. Для прив’язки треба вказати її номер, місяць і рік закінчення дії, і CVV-код на зворотному боці. Потім – треба відправити SMS-код для підтвердження.
  5. Подайте заявку з потрібною сумою і терміном повернення.

Після відправки заявки ми можемо зателефонувати – тому тримайте телефон під рукою. Зазвичай розгляд нового клієнта (при першому зверненні) займає до 15-30 хвилин. Якщо ніяких додаткових питань не виникне – ми можемо не подзвонити взагалі, або зателефонувати, але задати буквально 1-2 запитання (чи дійсно це ви, і чи дійсно ви хочете отримати кредит), і все.

Якщо дзвінка не було – відповідь по заявці ми надішлемо на SMS і на вказану в анкеті email. Разом з відповіддю на email відразу прийде і кредитний електронний договір. Прочитайте його і відправте нам ще 1 SMS-код, замість підпису (що ви ознайомилися з договором, і готові отримати кредит).

Після відправлення SMS- «підпису» кредит вважається оформленим – ви побачите інформацію про нього в особистому кабінеті на сайті. Тепер зачекайте кілька хвилин, поки прийдуть гроші на прив’язану карту.