Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Кредити без застави

Де можна швидко і просто отримати кредит без застави?

Вирішивши отримати кредит, кожен позичальник буде намагатися відшукати компанію, де гроші видадуть максимально просто і швидко. Одним із способів ускладнити процедуру є вимога надати заставу. Воно зустрічається не дуже часто і не скрізь, але все-таки його можуть висунути і вам.

Чи реально взагалі отримати кредит без застави, і в яких компаніях?

Так, реально, якщо знати, куди звертатися.

Найголовніше правило: не варто йти в ломбарди – такі компанії видають кредити тільки під заставу, так що нам це не підходить.

Банки заставу можуть вимагати, але тільки при великих сумах, які видаються на довгий термін. Якщо мова йде про невеликі кредити – то при них заставу в банках не беруть. Але є інша проблема: навіть маленьку суму там отримати не так-то просто. На практиці взяти кредит без застави в банку може далеко не кожен – надто вже багато умов для цього висувається. Найбільш «шкідливі»: наявність офіційного працевлаштування, певний рівень доходу і стаж на останньому місці, і хороша кредитна історія.

Залишається ще 1 варіант: МФО. У мікрофінансових організаціях заставу ніколи не вимагають, і це великий плюс. А ще – тут не вимагають ні довідку про доходи, ні офіційного працевлаштування, ні чисту кредитну історію (тобто все те, що «відлякує» позичальників від банків, заважаючи їм отримати кредити там).

Що потрібно, щоб отримати позику без застави?

Якщо ви звертаєтеся в МФО Forza Credit, вам знадобляться ІПН і паспорт. Також ви повинні бути не молодше 18 років, і не мати непогашених прострочених кредитів.

Крім документів вам потрібна буде банківська карта на ваше ім’я, на яку ви отримаєте переклад. Вона може бути видана будь-яким українським банком, і може бути кредитної або дебетової. Головне – щоб на неї можна було здійснювати перекази, і щоб на її рахунку була хоча б 1 гривня (вона знадобиться для верифікації карти).

Як отримати гроші в борг без застави?

Щоб у вас не виникло труднощів – ми детально розповімо про те, як отримати кредит без застави в МФО Forza Credit:

  1. Зареєструватися на нашому сайті. Оскільки всі дії (від оформлення кредиту до його погашення) будуть виконуватися саме на сайті – вам знадобиться особистий кабінет. Для його створення потрібен тільки ваш мобільний номер.
  2. Вкажіть інформацію про себе. Досить основних паспортних даних та інформації про доходи (джерелі і розмірі), щоб було зрозуміло, що вам є звідки погашати кредит. Підтверджувати дохід не потрібно, ми віримо своїм клієнтам на слово.
  3. Підтвердити, що ви використовуєте свою карту. Для цього потрібно вказати її номер, дату закінчення дії та CVV-код, і відправити СМС-код. В ході прив’язки з карти тимчасово спишеться до 1 грн (ця сума повернеться назад, зазвичай в той же день). Тому перед прив’язкою рекомендується перевірити, що з вашої картки дозволена відправка онлайн-платежів (або включити її, якщо вона заборонена).
  4. Відправити заявку. У формі треба вказати, скільки ви хочете взяти в кредит, і через скільки днів плануєте їх повернути. Нагадуємо: уважно розраховуйте свої можливості, і беріть кредит тільки на такий строк, через який ви точно його зможете погасити.
  5. Отримати відповідь з рішенням за заявкою. Заявки від нових клієнтів розглядаються в середньому до півгодини, від уже діючих (навіть якщо вони брали всього 1 кредит раніше) – менше. Відповідь ви отримаєте в СМС і через електронну пошту.
  6. Підписати кредитний договір. Оскільки все оформляється через Інтернет, договір приходить в електронному вигляді на ваш email. Для підпису вам потрібно відправити СМС-код, який юридично має таку ж вагу, як і підпис рукою на паперовому договорі.

Як тільки СМС-підпис буде доставлена – у вашому особистому кабінеті з’явиться інформація про взятому кредиті. А через кілька хвилин вам на карту прийде і оформлена сума. Тепер залишається тільки вчасно погасити кредит.