Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Кредит під 0 відсотків

Як і де можна отримати безвідсотковий кредит?

Ми звикли, що будь-який кредит видається під якісь відсотки. Але є можливість отримати його на максимально вигідних умовах – під 0 відсотків. Причому оформити такий кредит може будь-хто і в будь-який момент (а не тільки в ході тимчасової акції).

Відразу зробимо невелике уточнення: безвідсотковий кредит зазвичай видається за ставкою в 0.01%, а не під 0%.

Чому отримати безвідсотковий кредит – це так вигідно?

Чим нижче процентна ставка – тим менше грошей переплатить позичальник за користування кредитом. Наприклад, якщо ви берете 3000 грн на 30 днів під 30%, то повертати доведеться 3900 грн (тобто «набіжить» 900 грн зверху взятої суми).

Якщо ж ви візьмете цю ж суму на цей же термін під 0.01% в день, то повертати доведеться 3009 грн (тобто переплати у вигляді відсотків складуть всього 9 грн). У розрахунках ми не врахували всякі комісії за перекази з картки на картку, але їх доведеться платити за будь-якої процентної ставки.

Чому компанії видають кредити онлайн без відсотків?

З боку клієнта все зрозуміло: чим нижче ставка – тим йому краще.

Але виходить, що видача кредитів під 0 відсотків невигідна організаціям, які їх видають. Адже саме ці відсотки і є їх прибутком.

А робиться це в якості рекламного ходу – пропонуючи отримати безвідсотковий кредит, компанії залучають клієнтів. Такий спосіб залучення використовується багатьма українськими МФО для всіх нових клієнтів.

Іноді, теж в якості реклами, такі пропозиції з’являються і у банків. Але оскільки умови та вимоги кредитування в банках набагато жорсткіше і складніше – і отримати їх вдається далеко не всім бажаючим.

На яких умовах можна взяти кредит під 0 відсотків?

Головне правило, яке дозволяє взяти позику без відсотків: ви повинні в перший раз звертатися в нашу МФО. Тобто якщо ви ніколи раніше не отримували кредит в Forza Credit, то ми надамо вам гроші під 0.01%. При цьому кредити в інших організаціях (банках, інших МФО) не мають значення – важливо лише, щоб в нашій компанії ви були новим клієнтом.

Деякі МФО зменшують максимальну суму при першому зверненні. У нас такого немає: навіть нові клієнти можуть подавати заявку на суму до 5 000 грн (тобто на тих же умовах, що і вже діючі клієнти). Від вас знадобляться ІПН, паспорт, діюча банківська картка, видана на ваше ім’я, і мобільний номер.