Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Кредит без поручителів

Як і де можна швидко отримати кредит без поручителів?

Після довідки про доходи ще одним дратівливим вимогою кредитних організацій є надання поручителя. Звичайно, таке потрібно не завжди і не скрізь, але все-таки не рідкість.

Чому кредит без поручителів – це зручно?

Поручитель – це людина, яка буде погашати ваш позику, якщо ви не зможете цього робити. До нього зазвичай висуваються такі ж вимоги, як і до «основному» позичальникові. А якщо і ви, і він не зможете виплачувати кредит – то і кредитна історія зіпсується у обох.

Тому природно, що поручителем у іншої людини виступати особливо ніхто не хоче – навіть якщо це близький родич. І якщо кредитна організація зажадала у вас надати поручителя, вам доведеться вирішити непросте завдання щодо його розшуку.

Пропонувати таке своїм близьким людям – не дуже приємно, тому що:

 • інша людина дізнається про те, що ви берете кредит, а також на яку суму і на який термін (а нам не завжди хочеться присвячувати навіть найближчих в такі нюанси);
 • не всім хочеться просити близьких про матеріальну допомогу (хоча поручительство і не є «прямим» позикою грошей, але по суті теж є одним з варіантів допомогти з грошима);
 • просячи людини стати вашим поручителем, ви ставите його в незручну ситуацію: начебто і відмовляти близькій не хочеться, але і покладати на себе відповідальність теж не дуже комфортно.

Тому більшість позичальників вважають за краще шукати компанії, які видають кредити без поручителів.

Які компанії видають кредити без поручителів?

Є 2 варіанти: банк або МФО.

У банках поручителів найчастіше вимагають за великими кредитами, або у позичальників, до яких виникають питання. Наприклад, якщо у них була погана кредитна історія, або у них недостатньо висока зарплата, або стаж роботи невеликий, або людина просто оформляє свій перший кредит. Найчастіше точніше можна дізнатися тільки при подачі заявки.

Є варіант швидше і простіше: це кредит в МФО. Такі компанії ніколи не вимагають поручителів, тому ви заощадите і час, і нерви.

Що потрібно, щоб взяти кредит без поручителів онлайн?

Всього 2 документа – ІПН та паспорт. Також вам повинно бути мінімум 18 років, і ви не повинні мати прострочених відкритих кредитів, узятих де-небудь. Інших строгих обмежень (на кшталт хорошої кредитної історії, офіційного працевлаштування і так далі) в МФО немає.

Крім основних документів ще знадобиться банківська карта. До неї є кілька уточнень:

 • вона може бути дебетової або кредитної;
 • власником повинні бути тільки ви, карти на чуже ім’я використовувати не можна;
 • на рахунку потрібно мати хоча б 1 грн (більше не обов’язково, але і менше не можна: випадкове кількість копійок тимчасово спишеться при підтвердженні карти);
 • у карти повинні бути відкриті вхідні та вихідні Інтернет-платежі (перевірити це можна в онлайн-кабінеті вашого банку, і підключити, якщо раптом вони вимкнені – можна там же);
 • на карту повинні бути дозволені перекази від інших користувачів (тобто якщо карта у вас студентська або пенсійна, і використовується тільки для отримання стипендії або пенсії – на неї можуть бути заборонені будь-які інші переклади).

Як отримати кредит на карту без поручителів?

Оформлення кредиту без поручителів не забирає понад 1 годин (а з другого разу і далі, якщо ви будете звертатися в Forza Credit знову – ще менше). Вся процедура укладається в кілька простих кроків:

 1. Реєстрація облікового запису. Для неї потрібен тільки ваш мобільний номер.
 2. Заповнення анкети. ПІБ, контакти, відомості про джерело і розмір доходу – ось вся інформація, яку треба вказати. На цьому ж етапі потрібно відсканувати або сфотографувати ІПН і паспорт, і завантажити ці зображення до анкети.
 3. Верифікація карти. Потрібна, щоб підтвердити, що ви використовуєте свою карту. Робиться просто: вказуються її дані, і відправляється перевірки СМС-код. Перед верифікацією бажано перевірити, що у вашої картки відкриті вихідні онлайн-платежі.
 4. Оформлення заявки. Коли ваш аккаунт повністю заповнений і карта прив’язана до нього – можна приступати до оформлення кредиту. Для цього потрібно лише вказати потрібну суму і термін (в днях).
 5. Розгляд заявки менеджером. Якщо ви новий клієнт Forza Credit, це займе не більше 30 хвилин (швидше за все – ми впораємося швидше). Якщо ви вже зверталися до нас хоча б 1 раз, і вчасно погашали попередній кредит – ми даємо відповідь ще швидше.
 6. Отримання відповіді. Він відправляється вам на електронну скриньку і в СМС.
 7. Підписання договору. Якщо ваша заявка схвалена, разом з її схваленням на електронну скриньку прийде і договір. Його потрібно перевірити ще раз (на всякий випадок), і підтвердити остаточно, відправивши ще одну СМС.
 8. Отримання грошей. Відправили СМС-підпис? Тепер залишається тільки чекати перекладу на карту. Займає це зазвичай кілька хвилин з моменту, як нам прийде ваше СМС-підтвердження.

Після того, як ви підпишете договір – можете перевірити свій аккаунт на сайті Forza Credit. Там повинна відобразитися інформація про новий кредит з датою повернення. Там же кредит можна і погасити.