Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Кредит без відмови

Якщо ви вирішили взяти кредит – за вашою заявкою можуть і відмовити. Будь-яка кредитна організація (хоч МФО, хоч банк) оцінює позичальника, перш ніж видати йому гроші.

У банках це роблять особливо прискіпливо – відмови вимірюються в десятках відсотків, навіть якщо це споживчі кредити на порівняно невеликі суми.

Але крім банків є ще й МФО. У нашій організації отримати кредит набагато простіше, чому що у нас (як і будь-яка інша МФО) набагато менше витрат, ніж потрібно для роботи банку.

З яких причин у нас можуть відмовити?

Як і в будь-який інший кредитної організації – ми теж перевіряємо своїх клієнтів, і теж можемо відмовити за заявкою.

Головні причини, за якими таке можливо:

 1. У вас є прострочений відкритий кредит в іншій МФО або в банку. Це не стовідсотковий привід для відмови: ми оцінюємо, яку суму ви заборгували, як давно виникло прострочення, і який у вас поточний дохід (чи дозволяє він виплачувати всі відкриті кредити, включаючи наш?).
 2. Ви спробували взяти гроші на чужі паспортні дані. Спроби шахрайства зараз виявляються легко і швидко.
 3. Ви допустили якісь критичні помилки при заповненні анкети. Наприклад – написали неправильно дату народження, або зробили дурну помилку в прізвищі. Оскільки до анкети додається фото вашого паспорта – ми помітимо такі розбіжності. Можливо, в кредиті вам не відмовлять, але можуть зателефонувати для перевірки.
 4. Ви запитуєте несумірну з доходом суму. Наприклад – хочете взяти кредит на 7500 грн, на 15 днів, але в анкеті написано, що у вас зарплата становить ці ж 7500 грн.
 5. Ви не можете відповісти дзвінки. Не завжди, але буває, що ми дзвонимо своїм клієнтам, для додаткової перевірки. Якщо ви не візьмете трубку – ваша заявка або відхилиться, або заморозити до того моменту, поки менеджер до вас не додзвониться.

Що робити, щоб підвищити шанс схвалення заявки?

Кілька порад:

 1. Перевірте свою кредитну історію, якщо в минулому у вас було багато інших кредитів, і особливо якщо ви брали їх недавно. Ми перевіряємо КІ у кожного клієнта, і зазвичай не загострюємо увагу, навіть якщо в минулому у вас були прострочення. Але якщо там все занадто погано – можемо і погіршити умови (обмежити суму).
 2. Робіть якісні і чіткі фото документів, і не редагуйте їх.
 3. Заповнюйте анкету уважно. Пунктів в ній небагато, так що на перевірку всіх заповнених полів піде не більше хвилини.
 4. Запитуйте суму, яку реально зможете погасити з вашим доходом.
 5. Після подачі заявки залишайтеся на зв’язку (щоб відповісти на дзвінок, якщо менеджер вирішить з вами зв’язатися).

Вимоги до документів, позичальникові, і список всього потрібного для отримання

Нашим клієнтом може стати будь-який громадянин України, якому від 18 до 70 років. Ви можете бути пенсіонером або студентом, працювати офіційно або неофіційно – ми не робимо обмежень за соціальним статусом.

З документів ми вимагаємо тільки паспорт та ІПН. Їх нікому передавати не треба – ви просто робите фото, і прикріплюєте до свого профілю.

Крім документів вам знадобиться банківська карта, на яку ми переведемо гроші. Вимоги до неї такі:

 • випущена тільки на ваше ім’я (навіть карти родичів використовувати не можна, тільки свої особисті);
 • дебетова або кредитна – не важливо, який банк її видав – теж не важливо (але в ідеалі, якщо це буде Приватбанк або Альфа-Банк);
 • на рахунку є мінімум 1 грн (випадкова сума до 1 грн списується при прив’язці карти, і потім повертається протягом дня, якщо переживаєте – при оформленні кредиту можете перевести в готівку або перевести близькій людині все гроші, залишивши необхідний мінімум);
 • з карти дозволені онлайн-переклади (можете подивитися це в онлайн-банкінгу, і включити, якщо опція відключена, і встановити ліміт в кілька гривень, щоб не переживати);
 • на карту дозволені переклади (тобто це карта не тільки для отримання пенсій, стипендій, соцдопомоги).

Як подавати заявку правильно?

Щоб ви не допустили помилку і не витрачали час, намагаючись розібратися незрозумілою для вас етапі – ми підготували покрокову інструкцію:

 1. Реєстрація. Для створення аккаунта натисніть зверху справа «Кабінет», потім там же «Реєстрація», введіть телефон, і потім введіть прийшов SMS-код.
 2. Увійдіть в створений акаунт і заповніть анкету. Вводите дані уважно, щоб не було помилок.
 3. Прикріпіть до анкети зроблені фото своїх документів. Фотографуйте їх на однотонному тлі, з хорошим освітленням, в ідеалі рівно (не під кутом). Знімки повинні вийти чіткими, щоб всі дані були видні, розбірливі і читабельні.
 4. Прив’яжіть до аккаунту свою банківську карту. Для цього вкажіть її номер, термін дії та CVV-код, і потім надішліть в SMS кількість копійок, які спишуться (на час, потім повернуться) з рахунку.
 5. Створіть заявку. У ній виберіть потрібну суму і термін погашення. Термін вибирайте такий, за який ви реально зможете повернути гроші.
 6. Дочекайтеся, поки ми розглянемо заявку і надішлемо SMS з відповіддю.
 7. Якщо ми схвалили заявку – на email прийде електронний кредитний договір. «Підпишіть» його, відправивши SMS-код.

Справу зроблено – ви отримали кредит. Гроші після відправки коду ми переводимо протягом декількох хвилин, так що чекайте ще одну SMS про їх надходження на вашу карту.