Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Кредит онлайн без фото паспорта

Одною з найбільш дратівливих вимог кредитних організацій є надання фото свого обличчя з паспортом. Незважаючи на те, що позичальники все одно передають компаніям всю інформацію про себе, робити такі знімки вони зазвичай не люблять. Тому багато хто намагається шукати ті організації, які цього не вимагають.

Чи реально взагалі оформити кредит без фото паспорта?

Так, реально, але далеко не скрізь. Зараз фото вашого обличчя роблять навіть в банках – не дивлячись на те, що клієнти приходять в відділення особисто, і менеджер і так бачить їх наживо (а також їх знімають камери всередині приміщень).

Отримати кредит онлайн без фото паспорта з вашим обличчям можна в МФО Forza Credit.

Що потрібно, щоб отримати кредит без фото паспорта в МФО?

У порівнянні з банками, в Forza Credit є зовсім небагато вимог до клієнта:

 • вік – не менше ніж 18 років;
 • потрібні документи – ІПН та паспорт (але робити фото себе з документами не потрібно);
 • довідка з місця роботи – не потрібна (і інших перевірок вашого доходу теж не буде: своїм клієнтам ми віримо на слово);
 • кредити в інших організаціях – можуть бути, але не повинні бути простроченими;
 • дебетова або кредитна карта будь-якого українського банку, повинна бути видана на ваше ім’я, мати на балансі хоча б 1 грн, і повинна мати дозволені вхідні та вихідні онлайн-платежі (зазвичай вони дозволені за умовчанням, але буває, що їх відключають – це можна перевірити через онлайн-банкінг).

Як отримати кредит на карту без фото паспорта?

На всю процедуру у вас піде максимум 1 години часу (а якщо ви вже хоча б раз зверталися в Forza Credit, і в компанії є ваші дані – то ще менше). Кредит без фото паспорта оформляється в онлайн-режимі, тому для оформлення вам потрібні будуть Інтернет та мобільний зв’язок.

Покроково діяти треба так:

 1. Створити аккаунт на сайті Forza Credit. Саме там ви зможете отримувати кредити, відстежувати їх стан (залишкова кількість днів, суму) і погашати їх. Для створення потрібен мобільний номер будь-якого українського оператора.
 2. Заповнити анкету в створеному акаунті.
 3. До анкети прикріпити скани або фотографії паспорта та ІПН. Зробити їх можна хоч на смартфон, аби дані були помітні і чіткі.
 4. Прив’язати банківську карту (вказати її дані, і відправити СМС-підтвердження).
 5. Створити заявку. Для цього достатньо вказати потрібну суму і кількість днів.
 6. Отримати СМС з відповіддю. У більшості випадків, якщо ваша анкета заповнена правильно, і якщо у вас немає прострочених відкритих кредитів – то вашу заявку схвалять.
 7. Остаточно підтвердити оформлення кредиту. Для цього треба вивчити кредитний договір (в електронному вигляді прийде на ваш email), і відправити СМС, яка замінює звичайну підпис від руки.

Тепер можете перевірити свій особистий кабінет на Forza Credit: там повинна з’явитися інформація про оформленому кредиті. А ця сума прийде на прив’язану карту в найближчі хвилини. Погасити її можна буде декількома способами: через особистий кабінет, термінал або у відділенні будь-якого банку (подробиці про це можна почитати в особистому кабінеті).