Кредит онлайн на картку

Перший кредит під 0,01%
Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день

Гроші до зарплати

Де можна швидко взяти гроші в кредит до зарплати?

Після зарплати пройшло вже багато часу, наступна ще не перерахована, а гроші потрібні вже зараз?

З такою ситуацією стикалися, напевно, всі українці за рідкісним винятком. І бувають випадки, коли потерпіти з якимись витратами ніяк не можна. Рішення цього питання є: гроші до ЗП можна зайняти.

Де позичити гроші до ЗП: порівняння варіантів

  • Взяти в борг у рідних або друзів. Зручно тому, що і відсотки з вас не візьмуть, і якщо ви повернути вчасно не встигнете – можуть увійти в становище і почекати. Але звертатися за позикою до близьких не всім комфортно, а іноді і не хочеться говорити, що у вас фінансові труднощі. Плюс не завжди можна отримати суму так швидко, як це потрібно.
  • Оформити кредит в банку. Якщо вам потрібна невелика сума до зарплати – цей варіант не підходить: видають там від кількох десятків тисяч гривень і на строк від декількох місяців. Плюс банки висувають чимало вимог, а для отримання грошей доведеться почекати кілька робочих днів.
  • Взяти гроші в ломбарді. Гроші можна отримати швидше, ніж в банку, але доведеться обов’язково залишати в заставу річ, за ціною порівнянний з сумою позики. Ще вам доведеться витрачати час і сили на дорогу до ломбарду, тому що гроші там видають тільки за особистої присутності.
  • Отримати гроші до зарплати в МФО. Найпростіший і швидкий варіант – взяти гроші до ЗП можна звідки завгодно через Інтернет, отримати можна навіть невелику суму на короткий термін, і звернутися можна цілодобово.

Як бачимо – позика грошей до зарплати в МФО в більшості випадків підходить найкраще. Так що якщо ви звернулися по допомогу до рідних або друзям, і вам відмовили (або готові позичити, але недостатньо швидко), то у вас є гарна альтернатива.

Скільки грошей до зарплати можна отримати в МФО?

Новий клієнт (який ніколи не брав кредити в Forza Credit) може отримати від 500 до 5000 грн під 0.01% в день.

Якщо перша позика ви погашаєте своєчасно – з наступного звернення і далі з кожною новою заявкою максимальна сума буде збільшуватися. Постійні клієнти можуть отримати до 15 000 грн.

Що потрібно, щоб взяти позику до зарплати в МФО?

Всього 2 документа – ІПН та паспорт. Також вам повинно бути не менше 18 років, і ви не повинні мати прострочень по відкритим кредитами (якщо вони є). І для отримання грошей знадобиться банківська карта, видана тільки на ваше ім’я.

Як отримати гроші до зарплати на картку: інструкція

Якщо ви вирішили звернутися в Forza Credit, для отримання грошей на карту вам потрібно:

  1. Зареєструвати аккаунт на своє ім’я і на свій мобільний телефон (будь-якого українського оператора).
  2. Заповнити анкету з основною інформацією про вас. Контакти, ПІБ, паспортні дані, джерело і розмір доходу – ось те, що компанії потрібно знати про клієнта.
  3. Прикріпити до анкети фото або скани ваших ІПН і паспорта (ID або паперового – не важливо). Ви можете навіть сфотографувати їх на смартфон – аби знімки вийшли чіткими, всі дані були зрозумілі, і не редагувалися.
  4. Підтвердити, що ви отримуєте кредит на свою карту. Для цього потрібно вказати її дані, і підтвердити «прив’язку» через СМС-код. В процесі з карти списується випадкова сума до 1 грн – не лякайтеся: ці гроші повернуться назад протягом дня.
  5. Створити заявку. Форма містить всього 2 поля: скільки грошей вам потрібно до ЗП, і через скільки днів ви плануєте їх повернути.

Після подачі заявки доведеться трохи почекати, поки менеджер перевіряє ваш профіль (при першому зверненні це важливо робити уважно, тому процедура може зайняти до 30 хвилин часу). Якщо все в порядку – вашу заявку схвалять. Про це ви дізнаєтесь, отримавши СМС і електронного листа, в якому відразу буде прикріплений і кредитний договір.

Тепер ви на фінішній прямій: залишилося тільки підписати договір (відправивши СМС-код), і після цього отримати гроші на карту. Після цього рекомендуємо поставити нагадування в смартфоні – щоб не забути про погашення кредиту вчасно.