Запитання та відповіді

Тому що:

 • його можна оформити, навіть якщо ви перебуваєте в сотнях кілометрів від найближчої кредитної організації (наприклад, в невеликому дачному селищі, або посеред траси);
 • економиться час — оскільки не треба нікуди йти;
  Гроші переводяться на карту — не треба носити в кишенях стопку готівки.

У теорії — так, на практиці — малоймовірно, і дуже маленькому відсотку клієнтів.

Отримати гроші без особистої присутності зможуть тільки ті, хто:

 • вже є клієнтом банку;
 • вже брав в цьому банку кредит (причому недавно – НЕ 3-5 років тому);
 • має хорошу кредитну історію;
 • має офіційне працевлаштування, і недавно надавав в банк довідку з місця роботи.

Тобто, гроші зможе отримати той клієнт, у платоспроможності якого банк впевнений.

Іншим через Інтернет можна хіба що подати попередню заявку. Після її розгляду все одно доведеться йти до найближчого відділення банку.

По-справжньому швидко і просто отримати кредит на карту в Україні можна у нас — в МФО Forza Credit.

Ми видаємо гроші цілодобово і тільки через сайт — нікуди ходити не знадобиться. Заявку ви подаєте онлайн, і потім отримуєте переклад на карту будь-якого українського банку.

Якщо ви новий клієнт (ніколи раніше не брали кредит саме в Forza Сredit) – ви можете отримати від 500 до 17 000 грн під 0.01%.
З кожним наступним зверненням ліміт (максимальна сума, яку можна взяти) буде збільшуватися. Постійні клієнти можуть оформити онлайн-кредит на суму до 22 тисяч грн (або з пролонгацією до 65 діб), під 1.99% в день (або 726.35% в рік).

 • вік: від 18 років;
 • громадянство України;
 • документи: український паспорт (хоч паперовий, хоч ID), ІПН;
 • наявність стабільного джерела доходу (довідку з місця роботи приносити не треба).

Кредит онлайн на карту — це простий спосіб швидко отримати невелику суму на якісь поточні витрати. Квартиру або машину за нього не купиш, а от дрібні проблеми вирішити вийде.

Начебто таких:

 • ви опинилися без готівки в чужому місті (або просто далеко від дому, але з виходом в Інтернет, з діючою картою при собі та з телефоном);
 • вам затримали зарплату, і гроші потрібні на купівлю продуктів;
 • скоро пора вносити платіж по більш великим кредитом (наприклад, за іпотеку), а зарплата буде пізніше;
 • треба терміново полагодити якусь незамінну річ (автомобіль, телефон, комп’ютер, пральну машинку, холодильник);
 • ви застудилися, або захворів зуб, або чимось отруїлися, і гроші потрібні на ліки або прийом лікаря.

Просто гроші не завжди виявляються доступні. Наприклад:

 • ви недавно купили житло, і витратили абсолютно всі засоби на покупку (або ремонт, або меблі);
 • всі гроші зберігаються на депозиті в банку;
 • готівкові залишилися вдома, і немає можливості за ними йти.

Чому серед кількох десятків українських МФО варто вибрати саме нас:

 • Ми працюємо цілодобово;
 • У нас є ліцензія Нацкомфінпослуг — вся діяльність Forza Credit законна і контролюється з боку держави (тому звертатися до нас безпечно);
 • Є безвідсотковий період для нових клієнтів: платите стільки, скільки займаєте;
 • Видаємо кредити з 18 років;
 • За 2 дні до закінчення договору нагадуємо про оплату через СМС.

Спочатку про те, що знадобиться:

 • мобільний (номер будь-якого українського оператора);
 • вихід в Інтернет + пристрій (підійде той же мобільний, якщо це смартфон);
 • действующая карта любого украинского банка, на счету діюча карта будь-якого українського банку, на рахунку якої є не менше 1 грн (знадобиться для прив’язки), з якої можна платити (це можна перевірити і вирішити в онлайн-банкінгу);
 • до 30 хвилин вільного часу.

Онлайн-кредит у нас оформляється в такій послідовності:

 1. В онлайн-калькуляторі обираємо суму, яку хочемо отримати та термін, тиснемо “Отримати гроші”. Для реєстрації знадобиться мобільний та електронна скринька.
 2. Уважно та без помилок потрібно заповнити анкету.
 3. Також прикріплюємо до аккаунта банківську картку.
 4. В особистому кабінеті ви бачите рішення по заявці. Зазвичай ми розгядаємо заявку протягом 10-30 хвилин при першому зверненні, та 5-15 хвилин, якщо ви до нас вже звертались.
 5. Після отримання рішення по кредитній заявці вам необхідно ознайомитись з кредитним договором та підписати його СМС-кодом, якщо згодні зі всіма умовами.

Після відправки останнього коду, ми відправляємо гроші на прив’язану карту.

Структура сайту і процес обробки персональних даних побудований з багаторівневим захистом.

 • Сайт оснащений SSL-сертифікат — використовує зашифроване з’єднання між веб-сервером (сайтом) і веб-клієнтом (браузером) за допомогою протоколу HTTPS для шифрування даних, що передаються. Відповідно до політики безпеки, надання персональних даних і відповідає вимогам сучасних правил інформаційної безпеки. Таким чином шифрування всіх особистих і платежів забезпечує захист від перехоплення третіми особами.
 • Високий рівень захисту фінансових операцій надається міжнародною платіжною системою ХPay, яка убезпечить дані клієнта. Надійність підтверджується міжнародними сертифікатами безпеки PCI DSS compliant, і софт системами безпечних фінансових операцій, таких як: AntiFraud System, 3D secure, Low-charge back, GeoTrust.
 • Внутрішній софт розроблений для додаткового контролю та верифікації даних. Дана система перевіряє дані клієнта на достовірність і реальність за багатьма баз даних, серед яких і перевірка по загублених паспортах і перевірка іменних банківських карт відповідно до даних анкети, відповідність телефону клієнта з фінансовим телефоном і можливість його заміни. У разі підозри у використанні незаконно заволоділи персональними даними, проводиться додаткова перевірка службою безпеки та повідомляється інцидент в правоохоронні органи

Таким чином, всі персональні дані клієнтів є повністю захищеними та конфіденційними. ТОВ “ФК” Форза “відповідальний за захист персональних даних, отриманих від клієнта, відповідно до внутрішніх документів і чинним законодавством України.

Механізм захисту прав споживачів фінансових послуг.

Компанія ТОВ «ФК« Форза »приділяє велику увагу розгляду скарг своїх клієнтів. Механізм захисту фінансовою установою прав споживачів полягає в дотриманні фінансовою компанією при здійсненні діяльності з надання фінансових послуг принципів захисту прав споживачів, визначених ст. 3-1 ЗУ “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та здійснення діяльності відповідно до вимог законодавства.

У разі наявності скарг на дії ТОВ «ФК« Форза »або її співробітників, Ви можете відправити відповідне звернення:

До ТОВ «ФК «Форза»

за адресою: м. Київ, 03057, вул. В. Гетьмана, 6, літера А, приміщення А6 – 03;
по телефону: 0 800 30 07 70
на електронну пошту: [email protected] і воно буде уважно розглянуто відділом по роботі зі зверненнями громадян.
Термін розгляду звернення – не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його продовження, якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока п’яти днів.

До Національного банку України:

адреса для листування: вул. Інститутська, 9, м.Київ-8, 01601
адреса для письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м.Київ-8, 01601
телефон: 0 800 505 240
електронна пошта: [email protected]
веб-сайт: bank.gov.ua
Термін розгляду звернення Національним банком – не більше одного місяця з дня його надходження. Загальний термін розгляду звернення (у разі його продовження, якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо) не повинен перевищувати сорока п’яти днів.

До суду:

Клієнт звертається в судові органи в порядку, визначеному законодавством України.

Так, ви можете повернути кредитні кошти в будь-який день строку дії кредитного договору, відсотки будуть стягуватися за фактичну кількість днів користування позикою. Без комісії і штрафів за дострокове погашення.

Підготуйте фото паспорта та ІПН, банківську карту з балансом від 1 грн та гаджет з інтернетом.

У всіх трапляються кризові ситуації. В цьому немає нічого катастрофічного. Якщо ви не можете повернути кредит вчасно, продовжите контракт. Пролонгація кредиту доступна всім клієнтам компанії, як новим, так і постійним. Для її оформлення зв’яжіться з нашими фахівцями, зателефонувавши на гарячу лінію. Вам повідомлять подальші кроки.

При першому зверненні в компанію вам доступні кредитні кошти від 500 до 17000 грн. Виберіть необхідну суму за допомогою кредитного калькулятора, заповніть анкету і подайте заявку на кредит.

Чекайте рішення по заявці упродовж декількох хвилин. Віримо в те, що воно буде позитивним! У рідкісних випадках нам знадобиться більше часу для того, щоб провести додаткову перевірку вашої особистості.

Найпоширеніша причина відхилення кредитної заявки — некоректно введені особисті дані. Перевірте їх і спробуйте повторно подати заявку. Або зверніться в нашу службу підтримки.

Відмовитися від кредиту ви можете тільки до того, як погодьтеся з умовами договору, тобто підпишіть його. Якщо ви вже підтвердили оформлення позики, скасувати дію неможливо. Після цього договір повноцінно набирає чинності, і гроші перераховуються на ваш рахунок.

Будь-яка людина, якій ви довіряєте, може погасити ваш кредит. Для цього йому потрібно мати при собі мобільний телефон, знати ваші дані (ПІБ, номер мобільного телефону, з яким ви реєструвалися на сайті) і реквізити нашої компанії. Детальну інформацію про способи погашення позики дивіться в розділі «Кредит і погашення».

Можливо, на вашій картці не вистачає коштів для проведення даної операції. Або у вас встановлений певний ліміт, змінити який можна в Особистому кабінеті або зателефонувавши в банк, в якому вона була вам видана. Змініть ліміт, внесіть мінімум 1 грн на рахунок і спробуйте ще раз пройти верифікацію карти.

По-перше, перевірте чи коректно заповнені всі дані. Переконайтеся, що все не переплутано місцями, звірте цифри ще раз (ІПН, наприклад). До речі, вельми важливо перевірити чи не минув термін дії вашої картки, чи є вона актуальною зараз.
Отримавши відмову, не поспішайте відправляти повторну заявку. Перевірте всі дані та, тільки через кілька днів спробуйте ще раз. Система на той час встигне оновитися і, можливо, прийме інше рішення.

Якщо вам не прийшло SMS з перевірочним кодом при оформленні кредиту, замовте повторне повідомлення, натиснувши кнопку «Відправити ще раз». Можливо, на той момент ви були не в мережі, або телефон визначив SMS як системне і зберіг в іншій папці. Почекайте деякий час. При виникненні додаткових питань ви завжди можете звернутися в чат, до нашого фахівця.

Forza Credit видає позики фізичним особам у віці від 18 років. Для отримання грошей заповніть заявку на нашому сайті та чекайте рішення компанії за кілька хвилин.

Повернути кредит можливо декількома способами:

– онлайн через Особистий кабінет за допомогою банківської карти;
– в терміналах мереж iBox, EasyPay, City24, 2Clieck, Система :), 24NonStop;
– в будь-якому відділенні українських банків (оплата за реквізитами компанії);

Погасити заборгованість у терміналі або банку ви можете, переказав потрібну суму на розрахунковий рахунок компанії за реквізитами:

— Альфа банк
UA163003460000026508024612501
ЄДРПОУ 41762679.

Детальніше читайте в розділі «Кредит і погашення»: https://temp.forzacredit.com.ua/ru/credit.

Ви можете оформити тільки одну заявку. Наступна буде доступна після повного закриття попереднього кредиту. Щоб уникнути великої фінансового навантаження не рекомендуємо одночасно брати позики в інших фінансових установах.

У кризових фінансових ситуаціях, коли у вас немає можливості погасити позику вчасно, ви можете оформити пролонгацію, тобто продовжити дію договору. Радимо заздалегідь повідомляти нас про проблему, щоб уникнути прострочення.

Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день