Запитання та відповіді

У зв’язку із ситуацією в Україні ми змушені тимчасово призупинити видачу нових кредитів. Клієнтів, які мають не погашений кредит, ми не залишаємо в біді і хочемо зберегти Вашу фінансову стабільність. Тому, з 24.02.2022 та на період дії військового стану ми зупиняємо нарахування відсотків за користування кредитом. Усі нараховані до 24.02.2022 відсотки підлягають сплаті до закінчення терміну дії договору. Також ви можете пролонгувати термін кредиту, сплативши лише нараховані відсотки та підписавши договір з пролонгації. Оплату можна зробити онлайн через картку або через платіжний термінал. Наш контакт-центр готовий відповісти на всі ваші запитання. Ваш надійний фінансовий друг Forzacredit.

Forzacredit – це сучасний функціональний сервіс, який надає кредити онлайн 24/7 днів

Процедура кредитування дуже проста. Все, що необхідно зробити для отримання кредиту – залишити заявку на сайті із зазначенням особистих даних, необхідної суми позики і терміном за який ви можете її погасити. Рішення за кредитом ухвалюється майже миттєво. Лише кілька хвилин і гроші будуть переведені на вашу банківську картку.

Перший кредит “Акційний 0,01%” ви можете оформити з мінімальною сумою 500 грн., максимальна сума кредиту складає 17 000 грн. При повторних зверненнях сума кредиту “Стандарт” може бути збільшена до 22 000 грн. Термін користування кредитом “Акційний 0,01%” – 15 днів та “Стандарт” – до 30 днів.
Основні умови кредитних договорів Ви можете переглянути за посиланням

Рішення про надання позики ухвалюється системою автоматично протягом кількох хвилин на підставі аналізу багатьох параметрів про позичальника. Варто зазначити, що кожен користувач сервісу бачить загальну суму з процентами та термін її сплати ще до оформлення кредиту.
У подальшому для отримання позик достатньо увійти до Особистого кабінету, обрати суму і строк кредитування і дочекатися рішення. Вся процедура оформлення заявки в такому випадку триватиме не більше 5 хвилин.

Кредит може отримати будь-який повнолітній громадянин України за умови наявності доступу до мережі Інтернет, ідентифікаційного коду, паспорту /ID карти, мобільного телефону та банківської карти.
Процес оформлення кредиту онлайн:
Вам необхідно: обрати, на кредитному калькуляторі нашого сайту суму, строк кредиту, натиснути кнопку “Отримати гроші” та заповнити заявку в особистому кабінеті. Додатково усі користувачі, які хочуть отримувати онлайн-кредити, мають підтвердити свою особу (ідентифікуватися). Це легко зробити в процесі оформлення кредиту за допомогою сервісу Bank ID. BankID НБУ – це електронна система Нацбанку, створена для дистанційного підтвердження особи користувача фінансових послуг. Ця процедура безкоштовна.

Скільки часу розглядається заявка на кредит і як дізнатися результат?
Рішення про надання позики ухвалюється системою автоматично протягом кількох хвилин, а результат відображається Вам у Особистому кабінеті. Далі необхідно ознайомитися з умовами договору і у випадку згоди підписати договір за допомогою OTP паролю, який буде надісланий Вам у смс. Зарахування коштів на Вашу банківську карту в середньому триває лише кілька хвилин.

Є багато способів сплатити кредит повністю або частково:

1) Онлайн https://forzacredit.com.ua/ – через Особистий кабінет або у розділі «Сплата» за допомогою банківської карти
2) Через сервіси онлайн-платежів: Portmone.com, EasyPay, City24 та інші
3) в терміналах мереж iBox, EasyPay, City24, 2Clieck, Система, 24NonStop
4) в будь-якому відділенні українських банків (оплата за реквізитами компанії);
Погасити заборгованість у терміналі або банку ви можете, переказав потрібну суму на розрахунковий рахунок компанії за реквізитами:
Альфа банк:
UA163003460000026508024612501
ЄДРПОУ 41762679.
Не забудьте вказати в призначенні платежу ваші ПІБ, ІПН та № договору

Так, ви можете повернути кредитні кошти в будь-який день строку дії кредитного договору, відсотки будуть стягуватися за фактичну кількість днів користування позикою. Без комісії і штрафів за дострокове погашення.

Послуга продовження кредиту, яка дозволяє перенести дату погашення кредиту без нарахування пені та негативних змін в кредитній історії.

На який термін можна пролонгувати кредит?
Пролонгація здійснюється на аналогічний період фактичних днів користування кредитом, але не більше 30 днів. Тобто, якщо Ви на 15й день користування кредитом здійснюєте пролонгацію, Ваш кредит буде продовжений на 15 днів.

Як скористатися пролонгацією?
Для пролонгації кредиту Вам необхідно сплатити лише суму фактично нарахованих відсотків (а також, при наявності, оплатити штраф і пені) та ПІДПИСАТИ договір пролонгації.

1) Оплата в особистому кабінеті

Пролонгація можлива лише після підписання в особистому кабінеті договору пролонгації.

Для цього клієнт спочатку вносить платіж (через різні канали погашення заборгованості), якщо внесеної суми достатньо клієнту в особистому кабінеті необхідно підписати договір пролонгації. Виключенням є тільки банківський платіж. Якщо клієнт оплачує через банк кошти будуть зараховані в будь якому випадку як часткове погашення і пролонгації не буде.

Приклад:

Інструкція для пролонгації

Зверху клієнт бачить суму, яку він оплатив, а в таблиці умови пролонгаціі.

Нижче поле для введення ОТР пароля, щоб підписати Договір на пролонгацію. А нижче сам текст цієї додаткової угоди.

Інструкція для пролонгації

Пролонгувати договір клієнт може тільки в рамках поточного дня до 00:00 (початку наступного), якщо клієнт не підписує додаткову угоду, кошти, які оплатив клієнт будуть зараховані як часткова оплата і пролонгаціі не відбудеться.

2) Оплата без авторизації в особистому кабінеті

Клієнт або 3-тя особа можуть оплатити з наших сайтів кредит без авторизації в особистому кабінеті.

Інструкція для пролонгації

Якщо суми достатньо для пролонгації, тоді на фінансовий номер клієнта прийде СМС повідомлення з посиланням і ОТП для підписання договору пролонгації.
Якщо клієнт перейде за посиланням в смс він потрапить на сторінку авторизації в особистому кабінеті , після авторизаціі клієнту відобразиться сторінка для підписання договору пролонгації договору. Далі необхідно підписати договорі (дивитися п1)

3) Оплата через термінальні мережі

Аналогічно як і оплата без авторизації в особистому кабінеті

Після успішного платежу, в разі якщо коштів буде достатньо для пролонгації кредиту, клієнту на фінансовий номер прийде СМС повідомлення з посиланням на особистий кабінет і ОТП для підпису договору лонгації.

Або клієнт може зайти в особистий кабінет і підписати договір пролонгації. (дивитися п1)

Яка вартість пролонгації?
Вартість пролонгації — це сума нарахованих відсотків на поточний момент. Точну вартість пролонгації Ви можете дізнатися у своєму Особистому кабінеті.

Яка процентна ставка буде після пролонгації?
При пролонгації кредиту з базовою процентною ставкою, ставка після пролонгації буде 1,99% в день. Умови пролонгації продуктів зі знижкою описані в паспорті продукту і в Вашому договорі.

Сума кредиту
500
Строк кредиту
5 днів
0.6
Вартість в день