Як отримати кредит пенсіонерам?

19.07.2019

Оформити кредит до 75 років можливо не у всіх фінансових установах України. Якщо до 60-65 років охоче видають гроші в борг, то клієнтам похилого віку доводиться.

У банку зазвичай максимальний вік позичальника – не більш 65 років. У МФО взяти позику пенсіонерам проще і швидше. Порівняємо умови кредитування громадян пенсійного віку у банках і мікрокредитних організаціях.

Умови отримання кредиту в банках

Стандартна процедура оформлення кредиту передбачає наступний пакет документів:

• Паспорт та його копія.

• Пенсійне посвідчення і його копія.

• Довідка щодо пенсійних відрахувань з Фонду за останні півроку. Якщо виплати проходять на банківській картці, її необхідно надати для складання виписок.

• Довідка про доходи (для працюючих пенсіонерів).

• Документи про майно, яке підтверджує право на власність (для збільшеної суми кредиту готівкою).

Подача заявки на кредит і відповідь банку як правило відбувається в один день. Навіть після позитивного рішення фінансової організації про видачу кредиту для пенсіонера в Україні рекомендовано оцінити власні можливості та риски і лише потім брати кредит.

В Україні декілька банків надають вигідні пенсійні програми кредитування:

- ОТП Банк;

- Альфа-Банк;

- Приват Банк.

Окрім класичних кредитів, у зазначених організаціях популярні наступні продукти для пенсіонерів:

• оформлення пенсійної картки, в тому числі і за довіреністю. Для того, щоб не плутатися в рахунках, виділяють основний документ, куди поступатимуть кошти з Пенсійного фонду.

• Накопичувальна послуга «Скарбничка». ЇЇ особливість – вигідні відсотки за вкладом.

• Автоплатіж. Списувати у банк для погашення черговий платіж не потрібно – система автоматично зніме бажану суму з карти пенсіонера.

• Термінове погашення кредиту.

Якщо вам більше 70 років, розраховувати на допомогу банку можна лише в разі можливості перевірити свої доходи або забезпечити зайнятість порушників. Однак і тут не завжди все гладко. Швидше і менш клопітно оформити позики в небанківських організаціях, наприклад, на Forzacredit. У компанії діють гнучкі умови:

- перший кредит під 0,1% на день;

- оформлення онлайн (за необхідності ви можете подати заявку зв'язавшись з менеджером контакт-центру);

- оперативне прийняття рішення (до 15 хвилин);

- зарахування коштів на будь-яку банківську картку, в тому числі на пенсійну.

На відміну від банківських кредитів, вам не потрібно буде нервувати через відсутність одного із документів. У МФО створені всі умови для вашого комфорту! Жодних додаткових витрат та дій здійснювати не доведеться.

 

 

Назад