Як ефективно підготувати тіло до літа

03.06.2019

Мрієте про пружне і привабливе тіло, але подбати про нього до літа не встигли? Не біда. Вирішили стати краще, здоровіше і сильніше – ви вже на півшляху до успіху! І неважливо – почали ви займатися собою влітку чи взимку.

Як правильно займатися фізичними навантаженнями і харчуватися, щоб привести тіло в форму за короткий проміжок часу?

Заняття спортом

Безумовно, тренування – основний спосіб схуднути чи зробити красиве тіло. Навіть якщо ви раніше не займалися спортом, ніколи не пізно почати. Але починати потрібно без фанатизму. Тому радимо звернутися до професійного тренера і разом з ним підібрати комплекс вправ відповідно до стану вашого організму. Якщо ви хочете побачити повну картину здоров'я, зверніться в спеціалізований медичний центр, де лікар проведе необхідну діагностику, визначить індекс маси тіла, співвідношення кісткової і м'язової тканин, клітинну активність, кількість води в організмі, стан внутрішніх органів.

Лише після діагностики проблем і конкретизації цілей можете приступати до зростаючих фізичних навантажень. Для підкачування м'язів достатньо ранкової зарядки і двох-трьох разів на тиждень силових тренувань. Якщо ж мрієте схуднути, додайте ще аеробні і кардіо вправи. Відмінно із цим завданням справляються біг та плавання. Не любите монотонні забіги? Спробуйте танці, командні види спорту (теніс, баскетбол, волейбол), велосипед, тривалі піші прогулянки.

Раціон харчування

Багато дієтологів і спортсменів навідріз відмовляються від низькокалорійних дієт. На їхню думку, такі дієти змушують організм працювати в режимі економії і втрачати м'язову масу. Вони рекомендують дотримуватися наступних правил здорового харчування:

• виключити з раціону цукор, алкоголь, швидкі вуглеводи, молочне і продукти, що пройшли термічну обробку (наприклад, гранола, злакові суміші);

• додати в свій раціон більше овочів, фруктів, білкової їжі, особливо на вечерю;

• випивати не менше 1 л води на день;

• звикати до легкого почуття голоду.

У схудненні важлива регулярність. Якщо ви знаєте, що не зможете слідувати цим розпорядженням, ведіть харчовий щоденник, куди записуйте все, що ви з'їли за день, а потім корегуйте меню. Дотримуватися плану стане легше, коли він буде, і краще записаний на папері. Також стежте за показниками жирової і м'язової маси. Щотижня вимірюйте їх, щоб розуміти, де потрібно натиснути, а де послабити «запал».

Для набору м'язової маси харчуйтеся висококалорійними продуктами з високим вмістом білка і низьким – жиру і швидких вуглеводів. Перед тренуванням їжте за дві години, після нього – через годину-півтори. Відразу після тренування корисно вжити білково-вуглеводний коктейль.

Гарне самопочуття

У будь-якому початку як з фізичними навантаженнями, так і в харчуванні, важливі психологічний стан і стимули до досягнення поставлених цілей. Адже коли у людини є мета і сильне бажання її виконати, вона швидше дійде до результату і зможе отримувати задоволення від самого процесу. Дорогу здолає той, хто йде. Тому якщо ви налаштувалися на зміни у своєму житті і щиро їх бажаєте – вас не повинні зупиняти перешкоди. А якщо раптом грошей не вистачить на реалізацію планів – тоді звертайтеся до сервісу онлайн-кредитів Forzacredit. Не відкладайте мрії на потім, живіть зараз!

 

 

 

Назад