Як заробити гроші на непотрібних речах?

01.03.2019

За офіційними даними, на сьогоднішній день сьома частина України завалена сміттям. Щодня кожен житель країни викидає мінімум 1 кг відходів. При цьому на переробку відправляється лише 1% сміття. Однак не поспішайте викидати непотрібні речі на смітник. Можливо, комусь вони можуть бути корисними, а ви отримаєте за це гроші. Куди ж збувати мотлох, і як на ньому заробити?

Що можна продати?

Психологами давно помічено: якщо річчю не користуватися близько 3-х років і вона не викликає теплих почуттів, з нею краще розлучитися. Якщо ж предмет у хорошому стані, спробуйте його продати.

Покупців може зацікавити будь-що: від дитячих іграшок до цінних монет. Найбільш прибутковими є раритетні речі, строк життя яких складає більше 65 років. На вартість предмета також впливає його зовнішній вигляд та якість. Чим меншими були обсяги випуску речі, тим вона цінніша.

Якщо ж у вас немає старовинних предметів, а комора і балкон уздовж і впоперек забитий мішками дитячого та вашого одягу, саме час провести його ревізію і підготувати до продажу.

Великим попитом користуються б/у справна побутова, будівельна техніка, меблі, посуд і електроніка.

Як швидко продати непотрібні речі?

1. Знайдіть потрібне місце, де можна продати б/у товари. В Україні це можуть бути: онлайн-ресурси OLX, Shafa.ua, дошки оголошень в інтернеті, соцмережа в Facebook «Віддам Продам | Подарую :) », площадки в Instagram, столична барахолка«Кураж Базар» (для жителів Києва), а також блошині ринки і різні комісійні магазини.

2. Зробіть якісні фото. Поставте себе на місце покупця. Як би ви оцінювали річ? Помітили пляму на сукні? Усе, товар у смітнику. Купують найчастіше очима, а значить, зніміть декілька якісних фото речі з різних ракурсів, а етикетки, бирки з брендом і складом сфотографуйте крупним планом.

3. Напишіть заголовок і опис. Необов'язково, та іноді навіть шкідливо, складати занадто оригінальні і художні заголовки. Головне, щоб покупці розуміли, що ви продаєте. В описі важливо вказувати детальну інформацію про предмет: якщо це взуття – розмір, довжину устілки, матеріал верху і підкладки. Чим більше деталей про товар ви надасте, тим більше шансів його продати.

4. Встановіть адекватну ціну на річ. Як правило б/у побутові прилади, одяг, іграшки збувають за ціною на 50% нижче початкової. Якщо ж існує дефект, вартість знижують ще на 20-30%. Новий фірмовий одяг відомих брендів продається зазвичай з 10%-ою знижкою. Якщо ж річчю вже користувалися і не один сезон – збути її можна лише за цінами секонд-хенду. Інша справа, якщо ви хочете продати певний антикварний предмет. Наприклад, металеві радянські машинки дуже цінуються колекціонерами, і за ЗІЛ-130 можна виручити близько 6000 грн.

5. Вказуйте, хто оплачує доставку. Часто покупець знаходиться не в вашому місті. І якщо ви все-таки вирішили переслати річ, зазначте заздалегідь в описі, хто буде за це платити. Найкраще просити передоплату за товар (або повну, якщо людина погодиться), а суму пересилки поділити навпіл. Ну або запропонувати знижку, і оплату пересилки віддати покупцеві.

Де ще можна реалізовувати речі?

Продавати непотрібні речі можна не тільки в інтернеті. Існують різні комісійні магазини дитячих товарів, побутової і електронної техніки. Тут як правило беруть невеликий відсоток від суми продажу, але відсівають браковані і занадто зношені речі.

Справну б/у техніку можна здавати в оренду і отримувати постійний дохід. Для цих цілей підійдуть будівельні інструменти, апарати для манікюру, фотоапарати і багато іншого, що вам не потрібно.

Якщо у вас є старовинні кухонні предмети, раритетні марки, монети тощо, найпростіше їх продати на блошиних ринках.

А ось явне сміття і вторсировина багато грошей не принесуть, зате можуть піти на переробку. На OLX зустрічаються оголошення про прийом вторсировини з вивезенням. Забирають все – від старих ванн до пластикових пляшок.

На непотребі багато хто засновує бізнес і навіть непогано заробляє. Наприклад, відкрити можна магазин б/у дитячих іграшок, майстерню з реставрації одягу або меблів, прийом запчастин, прокат маскарадних і святкових костюмів та ін.

А ось початковий капітал для своєї справи можна легко отримати у фінансовій компанії Forzacredit. Оформити кредит не складе труднощів: знадобиться всього трохи вашого часу, дані паспорта, ІПН і вашої банківської картки. Нікуди їхати нетреба. Максимальна сума кредитування становить 15 000 грн, а перший кредит обійдеться лише в 0,01% на день.

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад