Чи можливо взяти кредит з поганою кредитною історією?

27.09.2018

Ви дізнались про те, що Ваша кредитна історія не є чудовою? Не впадайте у відчай, навіть в такій ситуації знайти банк де займ можуть схвалити – можливо!

Перед тим як будете оформлювати кредит, обов’язково перевірте свою кредитну історію. Таким чином Ви будете знати на що Вам розраховувати! Це можливо зробити на сайті Бюро КІ - ubki.ua. Але якщо те що Ви побачите неприємно розчарує, не опускайте руки, МФО найчастіше дають шанс виправити свою історію, головне в подальшому погашати кредит вчасно.

Найчастіше фінансові установи уважніше переглядають КІ за останні 2 роки. Ваш рейтинг стане набагато вище, якщо Ви погасите всі поточні позики. Далі, якщо всі кредити будуть сплачені в терміни, то і історія стане набагато краще. Відповідально використовуйте свою кредитку, це є істотним плюсом для рейтингу кредитів.

З відкоригованою історією, вже сміливо можна спробувати взяти кредит. Все це можна зробити, не виходячи з дому. Вельми зручно те, що відправити заявку на кредит можна відразу в кілька банків, зазвичай до 7-ми. Якщо Ви готові на початковому етапі платити великі відсотки за кредит, то шанси збільшуються в безліч разів.

Але навіщо платити шалені відсотки, якщо в Forza Credit взявши перший кредит Ви не оплачуєте по суті нічого. Головне погашати позику завчасно, і все буде чудово. Кредитна історія покращиться ще більше, а ви отримаєте на рахунок кошти, які стануть порятунком у скрутний час.

Також можете звернутися за допомогою до брокера. Спеціаліст сам проаналізує вашу КІ, і зробить все від нього можливе, щоб переконати банк у тому, що ви надійний клієнт який буде здійснювати сплати вчасно. Але не забувайте, брокеру потрібно буде заплатити певний відсоток від суми, виданої вам в борг.

Але, якщо дивитись правді в очі, найлегше взяти кредит у нас, до речі навіть менш затратно. Тут переваг більше, ніж Ви могли собі уявити. Швидкість - не потрібно чекати дуже довго в відділенні банку позитивного рішення, або відмови, або просто того, щоб Вам приділили трішечки часу. Процедура проводиться в режимі-онлайн. Засоби нараховуються на особисту картку, зняти їх можна відразу, без всяких перешкод. Для оформлення кредиту в МФО необхідний мінімальний пакет документів! Дуже зручно, адже так?

Сплачуйте за кредитом вчасно, обирайте найкращі фінансові установи, і перестаньте відмовляти собі в усьому!

Назад