Забудь про набридливі черги в банку!

27.09.2018

Досить стояти в черзі до кредитного менеджера. Тим паче цього можна насправді уникнути. Не втрачай час дарма, бо він найцінніше, що в нас є!

Як усім відомо, час у банках тече дуже повільно. Результат цього – запізнення на нараду, Ви пропускаєте важливі події. Можливо втратити цілий день на цю справу, що надає ризик набути дуже суттєвих незручностей в житті. Давайте розберемося, що допоможе уникнути цього безглуздя. Бо вихід є завжди! Не гайте час дарма та оформлюйте кредити швидко, без проблем.

Надважливо обрати вірний день для відвідування банку. Є дні, котрі особливо завантаженні для клієнтів, пам'ятайте про це. Не варто йти до банку о 8:30 – 9:30, чи в обід, або ввечері – 17:30-19:00. В цей час йде наплив відвідувачів, котрі хочуть швидко вирішити свої питання. Оминайте годину-пік, щоб не затриматись там на цілу вічність. Краще перенесіть похід в банк на 10:00 -12:00 годину дня, або на 16:00 – 17:00. Не радимо приходити до фінансової установи у перших числах місяця або в останніх. Бо в цей час більшість позичальників йдуть до банку, бо добігає кінець строку кредитного договору. Тож, якщо ви не збираєтесь йти за погашенням вашого кредиту, плануйте візит між 10 та 20 числами.

Якщо у Вашому банку можливо забронювати місце в електронній черзі, то Ви можете звернутись то цього безпрограшного варіанту. Зазвичай в банках піклуються про надання комфортних умов для клієнта, тому скоріш за все, ви знайдете порятунок особистого часу за допомогою цієї черги.

Вам терміново потрібна картка, тоді замовляйте її в режимі онлайн. Ми живемо у сучасному світі, де не потрібно йти вдалечінь, щоб отримати бажаний товар, послугу, консультацію. Зі свого дому, квартири, офісу, зробіть замовлення картки та чекайте на неї. Кур’єр швидко прийде вам на допомогу. Або ж можете прийти в найближче відділення. Спершу для отримання кредитної картки все одно потрібно буде зіткнутись з чергою, але надалі, при добросовісному користуванні (погашенні кредиту), клієнт матиме можливість отримати кредит онлайн.

До речі, є ще один чудовий варіант! А саме, можливість запросити спеціаліста до офісу, чи додому. Хоча Ви повинні освідомити, що цей варіант доступний в основному для підприємців (фізичних, юридичних осіб). Якщо Ви маєте солідний кредитний портфель, маєте великий рахунок с позитивним балансом, то один дзвінок та спеціаліст звичайно приїде.

Не забувайте й про найпростіший, найшвидший та найзручніший варіант кредитування в forza credit. Чому саме «най»? Самі розумієте, яким би не було першокласним обслуговування в банку, уникнути черг дуже складно. Треба все одно якось підлаштовуватись. В кредитній картці також є свої мінуси, наприклад, відсотки при знятті коштів. А ось, у разі взяття онлайн кредиту у нашій фінансовій організації, Ви зможете отримати кошти дуже швидко, на свою особисту картку, забувши про набридливі відсотки при знятті грошей. Тому, у разі якщо гаяти час вам набридло, і ви вирішили приймати вірні рішення, чекаємо на Вас. Лише заповніть анкету та отримайте кошти через декілька хвилин. Бажаємо успіху, і пам’ятайте, дуже важливо цінувати свій час. Навіщо витрачати його на черги з роздратованих людей? Якщо вже саме в цю мить, можливо користуватись коштами від нашої установи.

Назад