Forza Credit збільшує суму першого кредиту до 10 000 грн!

27.09.2018

Відтепер усі нові клієнти Forza Credit отримують ще більше можливостей! Компанія збільшила максимально доступну суму першого кредиту з 4000 грн до 10 000 грн. Така пропозиція вперше з’явилася на ринку онлайн-кредитування України. Жодна компанія не пропонує своїм клієнтам грошей більше, ніж у нас.

Лише уявіть, які мрії можна втілити, маючи таку суму. На 10 000 грн цілком реально придбати гідромасажний бокс у ванну кімнату, міський велосипед, непогану кавоварку, оновити або полагодити авто, зібрати дитину в школу, з'їздити на уїк-енд до Одеси і навіть оплатити квитки в одне з європейських міст.

Згідно з умовами, новий користувач бере онлайн-кредит на будь-яку суму до 10 000 грн на строк мінімум 30 днів. При цьому перші 21 день діє пільговий період, впродовж якого користування грошима обходиться під 0,01% на день. Починаючи з 22-го дня плата кредиту складе 1,85% від суми, а весь строк кредитування буде перераховано за такою ж ставкою.

Звертайтеся до Forza Credit і не змушуйте бажання довго чекати! Реалізовуйте їх прямо зараз з мінімальними фінансовими затратами!

Назад