Фінансові установи стали менше відмовляти у кредиті?

27.09.2018

Відповідь на це питання позитивна, як ви думаєте чому? Чому ж банки стали більш лояльні до позичальників?

Реальність полягає  в тому, дорогі читачі - за що боремося, те і отримуємо. І на цей раз йде роздача найприємніших бонусів. Як виявилося, на даний момент в банки йдуть більш надійні позичальники. Це ж добре, чим краще клієнт, тим позитивніший результат на нього чекає. На превелике щастя, за статистикою на сьогодні таких клієнтів набагато більше.

Фінансові аналітики вважають, що позитивні зміни відбуваються через те, що ситуація на ринку кредитування розвивається. Все завдяки більш посиленій перевірці потенційних клієнтів, оцінки їх можливостей, детальному вивченню кредитної історії, і навіть аналізу сторінок в соціальних мережах. Також перевагу дає психологічне тестування.

Незважаючи на стільки хороших новин, Ви повинні ясно розуміти, що не існує банків які не відмовляють у кредиті. 100% гарантії немає! Тому, якщо вам таке пропонують, швидше за це ви потрапили на аферистів. Завжди є певні пункти, яким повинен відповідати добросовісний позичальник. Банку не вигідно заохочувати абсолютно кожного, адже він ризикує залишитися банкрутом, якщо не буде відбирати хороших клієнтів.

Добре, що в цьому році їх стало більше, а тому відмов значно менше. Але це не означає, що Ви не повинні відповідати головним стандартам.

  • Не мати прострочень в інших фінансових установах.
  • Краще закрийте всі кредити, а потім беріть новий.
  • Ви повинні мати постійний дохід.
  • Не просіть занадто велику суму відразу.

Дотримуючись не таких вже і складних пунктів, найімовірніше отримати відповідь на Вашу користь! До сумлінних клієнтів, кредитор буде завжди прихильний. Будьте обережні при оформленні позики або кредиту. Уважно читайте договір, відгуки клієнтів, а вже потім підписуйте угоду.

Робіть все, щоб відповідати портрету позичальника, і тоді будь-яка фінансова установа з радістю відкриє для вас двері та нові, шикарні можливості.

Назад