Блог

24.02.2022
Добрий день, шановні клієнти!

У зв’язку із ситуацією в Україні ми змушені тимчасово призупинити видачу нових кредитів. Клієнтів, які мають не погашений кредит, ми не залишаємо в біді і хочемо зберегти Вашу фінансову стабільність. Тому, з 24.02.2022 та на період дії військового стану ми зупиняємо нарахування відсотків за користування кредитом. Усі нараховані до 24.02.2022 відсотки підлягають сплаті до закінчення терміну дії договору. Також ви можете пролонгувати термін кредиту, сплативши лише нараховані відсотки та підписавши договір з пролонгації. Оплату можна зробити онлайн через картку або через платіжний термінал. Наш контакт-центр готовий відповісти на всі ваші запитання. Ваш надійний фінансовий друг Forzacredit.

Детальніше
26.05.2021
Скільки грошей потрібно на утримання однієї дитини?

Багато молодих людей вважають, що виховання і утримання дітей вимагає величезних фінансових і моральних витрат. Одні не хочуть заводити дітей через переконання, що діти – це дорого. Інші бояться відповідальності, треті – не хочуть розлучатися зі своєю свободою. Чи справді так все серйозно? Так, виховання дітей – справа досить відповідальна, а їх поява потребує як збільшення доходів в сім’ї, так і наявності бюджету в принципі.

На який бюджет розраховувати, щоб поставити чадо на ноги?

Детальніше
Топ-5 звичок успішних людей, які змінюють життя на краще

Успіх завжди трактувався як синонім трудоголізму, проте вже давно перевірено, що він напряму пов’язаний із набором хороших звичок.

У ЗМІ ми часто чуємо про знаменитостей, які завдяки своїм талантам завоювали неабиякий успіх у бізнесі чи роботі. Перші зароблені кошти відомих щасливчиків приходили їм неабияк важко, але за допомогою корисних звичок вони досягли злетів після падіння.

Детальніше
21.05.2021
Секрети бюджетного відпочинку

Все частіше українці наважуються на самостійні подорожі за кордон, щоб заощадити на послугах туристичних агентств. Пакетні тури відходять на другий план, а різноманітними Лайфхак від тревел-блогерів переповнені сторінки інтернету. Пропонуємо вашій увазі 5 хитрощів для економного відпочинку.

Детальніше