Блог

26.05.2021
Скільки грошей потрібно на утримання однієї дитини?

Багато молодих людей вважають, що виховання і утримання дітей вимагає величезних фінансових і моральних витрат. Одні не хочуть заводити дітей через переконання, що діти – це дорого. Інші бояться відповідальності, треті – не хочуть розлучатися зі своєю свободою. Чи справді так все серйозно? Так, виховання дітей – справа досить відповідальна, а їх поява потребує як збільшення доходів в сім’ї, так і наявності бюджету в принципі.

На який бюджет розраховувати, щоб поставити чадо на ноги?

Докладніше
Топ-5 звичок успішних людей, які змінюють життя на краще

Успіх завжди трактувався як синонім трудоголізму, проте вже давно перевірено, що він напряму пов’язаний із набором хороших звичок.

У ЗМІ ми часто чуємо про знаменитостей, які завдяки своїм талантам завоювали неабиякий успіх у бізнесі чи роботі. Перші зароблені кошти відомих щасливчиків приходили їм неабияк важко, але за допомогою корисних звичок вони досягли злетів після падіння.

Докладніше
21.05.2021
Онлайн-консультація провідних лікарів

Як проходить більшість прийомів лікарів?
Ви берете талончик (або записуєтеся по телефону, якщо це приватна клініка чи кабінет), чекаєте в черзі, і кілька хвилин спілкуєтеся з лікарем. Якщо необхідно – показуєте результати аналізів, обстежень.

Тобто з таким же успіхом можна спілкуватися і з відео- або аудіозв’язку. Реальна присутність необхідна не завжди, і тільки деяким фахівцям для проведення процедур.

Тому звичайні консультації набагато простіше брати без особистої присутності, через сервіс онлайн-консультацій.

Докладніше
Секрети бюджетного відпочинку

Все частіше українці наважуються на самостійні подорожі за кордон, щоб заощадити на послугах туристичних агентств. Пакетні тури відходять на другий план, а різноманітними Лайфхак від тревел-блогерів переповнені сторінки інтернету. Пропонуємо вашій увазі 5 хитрощів для економного відпочинку.

Докладніше