Коли потрібні послуги компанії ТОВ "ФК" Форза "?

Всі стикаються з фінансовими труднощами і непередбаченими ситуаціями. Як правило, в таких випадках ми звертаємося за допомогою до рідних, друзів, колег, що саме собою ставить нас в незручне становище. Часто на фінансовому фундаменті псуються стосунки. Буває, ми змушені йти в ломбард, але зв'язуватися з запорукою і передачею в чужі руки дорогих нам речей - не найкращий вихід. Якщо ж наважуємося взяти кредит в банку, ми зустрічаємо інші труднощі: збір пакету документів, стомлююче очікування рішення від банку і багато інших аспектів.

Клієнт визначає сам, скільки він хоче взяти в борг, на скільки днів; ми розраховуємо відсотки і повну суму, негайно, і показуємо цю суму клієнтові. Після прийняття позитивного рішення за заявкою ми можемо надати кредит протягом декількох хвилин. Повернення кредиту також не викликає незручностей і проходить швидко і безперешкодно для клієнта.

Внутрішні правила надання коштів у позику на умовах фінансового кредиту Додаток № 1 Заява про надання згоди Додаток № 2 Договір про надання позики на умовах фінансового кредиту Додаток № 3 Заява про надання згоди (юр.особи) Додаток № 4 Кредитний договір (юр.особи) Тарифи Паспорта споживчого кредиту Розкриття інформації Правила про надання послуг з факторингу

Реквізити органу, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг:

Адреса: 01001, м. Київ-1, вулиця Б. Грінченка, 3

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг:

(044)-234-39-4 https://www.nfp.gov.ua/ua/Kontaktnyi-dovidnyk.html

Реквізити органів з питань захисту прав споживачів:

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1

(044)-279-12-70 http://www.consumer.gov.ua/Contact/

Контакти головних управлінь в областях та м.Києві

http://www.consumer.gov.ua/ContentPages/Kontakti_Terorganiv/139/